Konferencja - wzornictwo - Szczecin, 8 marca 2007

Data dodania: 03.03.2007 | Aktualizacja: 03.03.2007, 00:00:00

"Rozwój sztuki użytkowej i wzornictwa przemysłowego, jako działu gospodarki i kultury" - 8 marca 2007 , godz. 10-16, Szczecin, Hotel Novotel, Al. 3 Maja 31

Wzornictwo przemysłowe, sztuka użytkowa, architektura wnętrza i ubioru.

Co z designem w Szczecinie? Tymi zagadnieniami zajmą się uczestnicy konferencji organizowanej pzez Szczeciński Park Naukowo Technologiczny, na którą zostało zaproszone środowsko kultury i sztuki województwa zachodniopomorskiego. Na konferencji zostaną podjęte tematy kariery zawodowej designerów, kształcenia projektanów na uczelniach artystycznych, projektowania ubioru, grafiki użytkowej, rzeźby i ochrony praw autorskich.

Zgodnie ze światowymi trendami po raz pierwszy zostanie zaprezentowany internetowy serwis społecznościowy Dizajnerzy.pl, który powstał w oparciu o technologię Web 2.0. Wyświetlony zostanie film dokumentalny produkcji TVP "Keramikos" reżysera Grzegorza Fedorowskiego o szczecińskim rzeźbiarzu Ryszardzie Wilku.

Konferencji będzie towaryszyła ekspozycja prac zachodniopomorskich dizajnerów...formy graficzne, komunikacja wizualna, ubiór, rzeźba, architektura wnętrza.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Program dostępny jest na stronie: http://www.spnt.pl/pl/aktualnosci/dizajn_kierunek_szczecin.html

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa na adres pplonka@spnt.pl lub mniedbala@spnt.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę