Dyplom UNGC

Data dodania: 31.10.2023 | Aktualizacja: 31.10.2023, 10:42:30

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za udział w Gali UN Day, która jest najważniejszym corocznym wydarzeniem w kalendarzu UN Global Compact Network Poland. Tak liczna obecność naszych Partnerów oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że wieczór 24 października 2023 będzie niezapomniany, a nasze działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w biznesie nabrały jeszcze większego znaczenia.

Pragniemy podzielić się z Państwem niektórymi chwilami tego wyjątkowego wieczoru. Załączamy link do galerii zdjęć i mamy nadzieję, że fotografie będą jego miłym przypomnieniem: https://flic.kr/s/aHBqjAZTLQ

Z wielką przyjemnością przesyłamy dyplom (w wersji pdf oraz jpg), który Stowarzyszenie Architektów Polskich otrzymało od UN Global Compact Network Poland, w uznaniu zaangażowania w działania na rzecz ochrony klimatu oraz promowanie zrównoważonego rozwoju w trosce o dobro przyszłych pokoleń. Serdecznie zachęcamy do zakomunikowania wyróżnienia w mediach społecznościowych.

Z dumą prezentujemy najnowsze wydanie „Yearbooka 2023”, który goście Gali mogli zabrać ze sobą do domu, a który jest już dostępny w wersji online: https://bit.ly/3tH16YW

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo UNGC, inicjatywę z rodziny ONZ. Wsparcie i zaangażowanie naszych Partnerów jest kluczowe dla naszej misji promowania zrównoważonego rozwoju w biznesie. Mamy nadzieję, że tegoroczna Gala była dla Państwa nie tylko inspiracją, ale także okazją do ciekawych rozmów i nawiązania wartościowych kontaktów.

Zespół UN Global Compact Network Poland

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę