9. edycja konferencji - „Przestrzenie aktywnego wypoczynku w krajobrazie”

Data dodania: 14.10.2014 | Aktualizacja: 14.10.2014, 00:00:00

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK) zaprasza do udziału w jesiennej konferencji z cyklu "Współczesna architektura krajobrazu - trendy technologie i praktyka".

 

9. edycja konferencji - „Przestrzenie aktywnego wypoczynku w krajobrazie” (WAK9) - odbędzie się 16 października w Warszawie (aula Kryształowa SGGW).

 

Udział wezmą architekci krajobrazu z polskich i europejskich pracowni (m.in.: pracownia k., CARVE z Holandii oraz Kragh & Berglund z Danii); autorzy projektów miejsc inspirujących do aktywności fizycznej - od placów zabaw, przez ścieżki zdrowia i rowerowe, po parki sportu.

Udział w konferencji potwierdził również pełnomocnik Prezydent m.st. Warszawy ds. zagospodarowania nadbrzeża Wisły p. Marek Piwowarski, który opowie o największej przestrzeni rekreacyjnej w Warszawie.

 

Program konferencji na stronie internetowej SAK www.sak.org.pl  (link bezpośredni: http://sak.org.pl/index.php/pDocId/1254/pCmd/1/pMenuId/2 ),

rejestracja online na stronie: https://wak9.konfeo.com/

 

Termin zgłoszeń do 9 października.

 

Konferencja odbędzie się w Auli Kryształowej SGGW (załącznik – plan kampusu, Aula ma nr 9) w godzinach od 11.00 do 18.30.

Przyjmowanie uczestników (recepcja) zaczyna się o godzinie 10.30.

 

 

Prezentacje gości zagranicznych będą tłumaczone. Każdy z uczestnikówotrzyma potwierdzenie udziału w konferencji.

 

WAK9 jest częścią tegorocznych obchodów 10-lecia SAK.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę