Ogłoszenie wyników konkursu w Legionowie

17 grudnia br. ogłoszone zostały wyniki konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną centrum informacyjno-administracyjnego oraz parku w Legionowie.

Wyniki konkursu w Konstancinie-Jeziornej

20 grudnia br. ogłoszono wyniki Konkursu na koncepcję architektoniczną budynku Ratusza Miejskiego wraz z zagospodarowaniem terenu, ulicy-łącznika na odcinku od ul. Wilanowskiej do al. Wojska Polskiego, a także miejsc parkingowych w Konstancinie-Jeziornej.

Konkurs Leonardo - wyniki

Uprzejmie informujemy, że laureatką nagrody głównej w konkursie LEONARDO IV na logo "ZAWÓD ARCHITEKTA" została Pani Anna Tomczuk- Kaczmarek. Ponadto jury przyznało trzy wyróżnienia honorowe, które otrzymali: Pan Marcin Ukleja, Pan Filip Frąckowski i Pan Marcin Wójcik. Serdecznie gratulujemy! ...

Rozstrzygnięcie Konkursu

Sąd Konkursowy dnia 10.12.2004 r. dokonał rozstrzygnięcia konkursu na opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej Parku Centralnego w Olsztynie.

Rozstrzygnięcie konkursu "Polski Cement w Ar...

W sobotę podczas Uroczystości wręczenia Honorowej Nagrody, ogłoszone zostały wyniki VIII edycji Konkursu „Polski Cement w Architekturze” na najlepszą realizację architektoniczną z użyciem technologii żelbetowej, wykonaną i przekazaną do użytku do końca 2003 r.

Wystawa prac konkursowych "Zawód Architekta"...

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn technicznych ekspozycja wszystkich prac, nadesłanych na konkurs "ZAWÓD ARCHITEKTA" nie jest możliwa. W Pawilonie Wystawowym SARP (Warszawa ul. Foksal 2) zaprezentowanych zostanie 15 prac, wyłonionych w 1 eliminacji. Pozostałe prace do wglądu.

Konkurs "Zawód Architekta" - wyniki

Ogłoszenie wyników konkursu na znak graficzny Leonardo "ZAWÓD ARCHITEKTA" oraz wręczenie dyplomów autorom zwycięskich prac odbędzie się dnia 11 grudnia 2004 w Pawilonie Wystawowym SARP w Warszawie, przy ul. Foksal 2, o godzinie 11.00. Ponadto w Pawilonie będzie można oglądać wystawę wszystkich pro...

Rozstrzygnięcie Konkursu SARP nr 931

Dnia 29 listopada br. rozstrzygnięty został konkurs SARP nr 931 na koncepcję rewitalizacji otoczenia DT Wars, Sawa i Junior (w tym Pasażu Wiecha) w Warszawie.

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Sustai...

O.Ö. Energiesparverband organizuje Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Sustainable Energy". Termin nadsyłania prac: 15 stycznia 2005. Do wygrania 3 x1000 Euro.

Konkurs "EXTREME- Creating Space in Extreme ...

W ramach XXII Kongresu UIA (Istambuł, 3-7 lipca 2005) odbędzie się konkurs, przeznaczony dla studentów architektury, zatytułowany "EXTREME- Creating Space in Extreme and Extraordinary conditions". Główną wygraną w konkursie jest prestiżowa nagroda UNESCO, w wysokości 7000 USD.

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę