Zgłoszenia do polskiej edycji konkursu architektonicznego Brick Award tylko do 22 marca!

Data dodania: 11.03.2013 | Aktualizacja: 11.03.2013, 00:00:00

Brick Award to organizowany od ośmiu lat międzynarodowy konkurs, promujący najciekawsze realizacje architektoniczne z materiałów ceramicznych: cegieł i dachówek. Szanse na zwycięstwo mają projekty zrealizowane po 1 stycznia 2011 roku, które w swojej konstrukcji zawierają materiały ceramiczne: cegły w ścianach, na elewacji bądź ceramiczne dachówki. Jury oceniać będzie m.in. innowacyjność, kreatywność zastosowania ceramiki jako materiału budowlanego, funkcjonalność i spójność architektoniczną obiektu z otoczeniem. Prace laureatów polskiej edycji konkursu automatycznie zakwalifikują się do jego edycji międzynarodowej Brick Award 2014. Wybrane spośród zgłoszonych z całego świata realizacje otrzymają nominacje do nagród i zostaną opublikowane w dystrybuowanym na całym świecie albumie „Brick”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP).

Kategorie konkursowe

Harmonogram konkursu

Zgłoszenia

Poprawne opracowanie konkursowe powinno zawierać: wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia - Załącznik nr 1 do Regulaminu, podpisane oświadczenie o prawach autorskich - Załącznik nr 2 do Regulaminu, planszę projektu oraz płytę CD/DVD ze wszystkimi materiałami w wersji elektronicznej.
Prace należy dostarczyć do 22.03.2013 r., do Sekretariatu siedziby Zarządu Głównego Stowarzyszenia Architektów Polskich, przy ulicy Foksal 2 w Warszawie.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń i udziału w konkursie znajdują się w Regulaminie.

Więcej: http://www.wienerberger.pl/brick-award

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę