XXV MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW W TENISIE - I AKADEMIA TENISA DLA ARCHITEKTÓW TENNIS ARCHI CUP 2015

Data dodania: 19.05.2015 | Aktualizacja: 19.05.2015, 00:00:00

W dniach 29-31.05.2015 na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club odbędą się XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie oraz Akademia Tenisa dla Architektów Tennis Archi Cup 2015.

 

Architekci będą rywalizować na jednym z najlepszych wielkopolskich obiektów tenisowych w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+ oraz kobiety open. Po raz kolejny integralną i bardzo ważną częścią imprezy będzie trzydniowa Akademia Tenisa skierowana do architektów pragnących zgłębić podstawy tej pięknej dyscypliny. Jednym z doświadczonych trenerów prowadzących zajęcia w ramach Akademii będzie Radosław Szymanik, trener polskiej kadry na rozgrywki Pucharu Davisa. Wydarzenie uzupełni atrakcyjny program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, kliniką uderzeń, spotkaniami z zaproszonymi gośćmi i oficjalnym koktajlem zawodów.

 

W piątkowe popołudnie dla przyjeżdżających zawodników do dyspozycji będą korty treningowe, natomiast uczestnicy Akademii Tenisa rozpoczną swoje pierwsze lekcje, prowadzone przez profesjonalną kadrę trenerską. Wieczorną część towarzyską zwieńczy uroczyste losowanie turnieju. Sobota będzie intensywnym dniem spędzonym na kortach – poranek zdominują treningi rozgrzewkowe, po których rozpoczną się pierwsze gry turniejowe. W międzyczasie początkujący adepci tenisa będą kontynuowali swoje pierwsze kroki na korcie w ramach Akademii Tenisa. Wieczorem zapewniona zostanie okazja do relaksu i zabawy w postaci turniejowego koktajlu oraz Chillout Party. Ostatni dzień zawodów przyjemnie upłynie pod znakiem kolejnych sesji Akademii Tenisa, treningów i końcowych etapów gier turniejowych, aby zakończyć ten majowy weekend ceremonią wręczenia trofeów i nagród. Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego kraju.

 

Patronami honorowymi wydarzenia są Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN.

 

Do udziału zapraszamy architektów z całej Polski - rejestracja poprzez formularz na stronie www.tennisarchicup.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę