Wystawa „Cały świat to Bauhaus” ponownie otwarta na Foksal

Data dodania: 06.05.2020 | Aktualizacja: 13.05.2020, 21:06:07

Serdecznie zapraszamy od 8 maja od godz. 12.00 do Pawilonu Wystawowego przy Foksal, na otwartą ponownie wystawę „Cały świat to Bauhaus”.

Wystawa, której wernisaż odbył się dnia 6 marca 2020 w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie, miała być prezentowana do 9 kwietnia, jednak z powodu sytuacji epidemiologicznej została zamknięta już 13 marca.

W czasie, kiedy wystawa była niedostępna dla zwiedzających, organizowane były oprowadzania on-line, prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Teraz zwiedzający mają szansę znowu oglądać wystawę na żywo.

Cały świat to Bauhaus
Pawilon Wystawowy SARP, ul. Foksal 2,  Warszawa
Wystawa czynna do 21 czerwca 2020: wtorek-sobota 10.00-17.00, niedziela 12.00-18.00
Wstęp wolny. Ze względów bezpieczeństwa i konserwatorskich obowiązują ograniczenia dotyczące liczby osób jednocześnie przebywających na terenie ekspozycji.

Wystawa przygotowana przez  ifa – Institut für Auslandsbeziehungen (Instytut Stosunków Zagranicznych), Stuttgart, Niemcy
Kurator: Boris Friedewald 

Organizacja:
Goethe-Institut w Warszawie
Stowarzyszenie Architektów Polskich Zarząd Główny

Honorowy patronat Ambasadora Republiki Federalnej Niemiec

Wystawa została po raz pierwszy pokazana w Europie w ZKM (Zentrum für Kunst und Medien) w Karlsruhe/Niemcy, w dn. 26.10.2019 – 16.02.2020.

ifa – Institut für Auslandsbeziehungen (Instytut Stosunków Zagranicznych) jest najstarszą niemiecką organizacją zajmującą się zagraniczną polityką kulturalną i edukacyjną z siedzibami w Stuttgarcie i Berlinie, założona w 1917 r. jako Deutsches Ausland Institut (Niemiecki Instytut Zagraniczny) w Stuttgarcie. W swoich projektach łączy przedstawicieli biznesu, mediów, polityki i instytucji działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Na całym świecie ifa ułatwia spotkania osób zaangażowanych w praktyki kulturalne, artystyczne i medialne.

Patroni medialni
Gazeta Wyborcza / warszawa.wyborcza.pl / Co Jest Grane 24 / LABEL / AKTIVIST / ARCHITEKTURA MURATOR
 

  


Fot: Dariusz Gackowski 

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę