Wręczenie Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA–SARP

Data dodania: 19.09.2023 | Aktualizacja: 19.09.2023, 11:49:06

Szanowni Państwo, 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystą ceremonię wręczenia Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA–SARP, która odbędzie się w niedzielę, 24 września, g. 12.30 w Muzeum Architektury we Wrocławiu, przy ul. Bernardyńskiej 5. 

Konkurs jest organizowany przez Bund Deutscher Architektinnen und Architekten BDA e.V. i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP. Jego celem jest promocja współpracy i integracji środowiskowej młodych architektów z Niemiec i Polski. Nagroda konkursowa przyznawana jest za najlepszy projekt dyplomowy magisterski, którego przedmiotem jest środowisko aktywności społecznej człowieka w przyszłości. 

Po raz pierwszy rozstrzygnięcie konkursu i towarzyszące mu warsztaty oraz wystawa prac konkursowych odbywają się we Wrocławiu, a ich organizacją zajmuje się wrocławski Oddział SARP. W finałowej konkurencji bierze udział 18 finalistów z Polski i Niemiec. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Pana Martina Kremera, Konsula Generalnego Niemiec we Wrocławiu. 

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę