Warsztaty projektowe M4_RAKOWIEC_METAMORFOZY - zgłoszenia do 2 lipca!

Data dodania: 26.06.2012 | Aktualizacja: 26.06.2012, 00:00:00

Projektowanie przekształceń konkretnych mieszkań znajdujących się na terenie warszawskiego osiedla Rakowiec. Koncepcje będą wykonywane w oparciu o konkretne potrzeby przedstawione przez mieszkańców. Praca podczas warsztatów będzie oparta przede wszystkim na rozmowach i wykonywaniu makiet.

Warsztaty są elementem M4 - cyklu działań przestrzennych i artystycznych na terenie osiedla Rakowiec. Wykonane podczas warsztatów M4_RAKOWIEC_METAMORFOZY projekty stworzą wystawę, która będzie stanowiła część cyklu M4.

Nadsyłanie tekstów na podstawie których zostaną wybrani uczestnicy warsztatów:
do godz. 23:59 w poniedziałek 2 lipca 2012 roku

Termin warsztatów:
piątek 31 sierpnia - wtorek 4 września 2012 roku

Miejsce warsztatów:
osiedle Rakowiec w Warszawie

Organizator warsztatów:
Stowarzyszenie na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego „Odblokuj” www.odblokuj.org

Prowadzenie warsztatów:
Małgorzata Kuciewicz (Grupa projektowa Centrala)
Hubert Trammer (Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury)

Uczestnicy warsztatów zostaną wybrani na podstawie przesłanych przez nich na adres mailowy stowarzyszenie@odblokuj.org tekstów na temat „Mieszkania w Polsce - potrzeby i możliwości”. Szczegółowe sformułowanie tematu jest pozostawione autorom tekstów. Tekst może, lecz nie musi, zawierać ilustracje. Przy wyborze uczestników warsztatów szczególnie liczyć się będzie zdolność do twórczej refleksji i umiejętność dostrzegania faktycznych potrzeb. Tekst winien być uzupełniony krótką notką na temat autora. Teksty winny być zapisane w formacie PDF. Prosimy by ich objętość nie była większa niż 10 MB. Nie jest określona długość tekstu, ale oceniający apelują o dążenie do tego aby były one możliwie zwięzłe. Prosimy o przygotowywanie tekstów jednoosobowo. Podstawą kwalifikacji do udziału w warsztatach będą jedynie teksty przygotowane samodzielnie od nowa. Zawarte w nich ewentualne cytaty z innych tekstów muszą być wyraźnie zaznaczone jako cytaty i nie powinny stanowić zbyt dużej części tekstu.

Najciekawsze z nadesłanych tekstów zostaną opublikowane na stronie internetowej www.odblokuj.org Prosimy o przesyłanie w treści maila lub w osobnym pliku PDF danych kontaktowych autora (Imię i nazwisko, adres email i numer telefonu) służących nawiązaniu kontaktu w wypadku zakwalifikowania do udziału w warsztatach.

Teksty należy przesyłać do godz. 23:59 w poniedziałek 2 lipca 2012 roku na adres mailowy stowarzyszenie@odblokuj.org

Więcej informacji: http://www.facebook.com/events/315621651854620/?ref=ts

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę