"Warszawa bez barier" warsztaty dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej

Data dodania: 09.05.2005 | Aktualizacja: 09.05.2005, 00:00:00

"Warszawa bez barier" warsztaty dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej - 9 maja br. godz. 9.00

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji zaprasza do uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, realizowanych w ramach programu "Warszawa bez barier".

Celem warsztatów jest uwrażliwienie przyszłych architektów na potrzeby niepełnosprawnych. Spotkanie, które poprowadzi prof. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Pawłowski, będzie miało charakter interaktywny - studenci będą mieli możliwość wczuć się w rolę osoby niepełnosprawnej, m.in. jeżdżąc na wózkach
czy pokonując przeszkody z zawiązanymi oczami.

Warsztaty odbędą się 9 maja 2005, o godz. 9.00 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 55, sala nr 103, I piętro

Zainteresowanych tematem barier architektonicznych, w imieniu Urzędu Miasta St. Warszawy, zapraszamy również na posiedzenie Rady Programowej ds.
Likwidacji Barier Architektonicznych, dzialajacej w ramach programu "Warszawa bez barier". Spotkanie odbedzie sie 10 maja 2005, w godz. 11.00-13.00 w sali wystawowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66. W trakcie spotkania omowione zostana dotychczasowe dzialania zrealizowane w ramach programu oraz ogloszona zostanie II edycja konkursu na najlepiej dostosowany do potrzeb niepelnosprawnych budynek w Warszawie. Po spotkaniu (ok. godz. 13.00) dziennikarze beda mieli mozliwosc spotkania sie i porozmawiania z czlonkami Rady Programowej.

Jesli to mozliwe, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa

Rowland Communications - Piotr Rozbiecki tel. /22/ 593 91 00, p.rozbiecki@rowland.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji - Agata Szczepłek tel. /22/ 635 13 30 wew. 15 agata.szczeplek@integracja.org

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę