VIII edycji Konkursu dla Młodych Architektów oraz IV edycji Konkursu dla Młodych Inżynierów

Data dodania: 08.06.2021 | Aktualizacja: 15.06.2021, 12:18:34

Prezentujemy listę Laureatów VIII edycji Konkursu dla Młodych Architektów oraz IV edycji Konkursu dla Młodych Inżynierów.

W imieniu organizatorów oraz Kapituł Konkursów składamy wielkie gratulacje i uznanie dla młodych projektantów, którzy po raz kolejny dowiedli w konkursie, że architektura oraz budownictwo stanowią dla nich zawodowy cel i pasję. 

Młodzi Architekci i Młodzi Inżynierowie. Laureaci edycji 2020/2021 zostali wyłonieni z imponującej grupy kilkuset uczestników! 

W starciu pomysłów pokazali autorskie rozwiązania oraz inspiracje, często głębokie przemyślenia i dużą wrażliwość na wskazane problemy współczesnego świata, a nie tylko spojrzenie na własne wyzwania projektowe. 

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Konkursu Dla Młodych Architektów i Konkursu Dla Młodych Inżynierów, a zwłaszcza laureatom – serdecznie gratulujemy i z dumą prezentujemy zwycięskie prace. 

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie informacji z wynikami Konkursu na Państwa stronie internetowej, jak również fanapge'ach na Facebooku. W załączniku przesyłamy pełną listę laureatów oraz grafikę, którą prosimy wykorzystać przy zamieszczeniu informacji o Konkursie dla Młodych Architektów i Inżynierów. 

PROMUJMY WSPÓLNIE MŁODYCH ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA!
Pełne informacje na temat wyników Konkursu dla Młodych Architektów i Inżynierów są dostępne również w naszych social mediach. 

Prosimy o ich udostępnianie:

- LINK: WYNIKI KONKURSU KDMI KDMA 2020/21

- fanpage KDMI www.facebook/4YoungEngineers 

- fanpage KDMA: www.facebook/4YoungArchitects

- LINK: CZŁONKOWIE KAPITUŁY KDMA

- LINK: CZŁONKOWIE KAPITUŁY KDMI

Konkurs dla Młodych Architektów oraz Konkurs dla Młodych Inżynierów organizowany jest przez miesięcznik "Builder" w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Builder for the Future". Program został zainicjowany przez miesięcznik "Builder" w 2013 roku. Program B4F ma na celu wspieranie młodych architektów oraz inżynierów budownictwa w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji. Więcej na temat programu B4F na www.builder4future.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę