TENNIS ARCHI CUP 2019

Data dodania: 05.04.2019 | Aktualizacja: 05.04.2019, 20:20:06

W dniach 7-9 czerwca 2019 roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych architektów na XXIX edycję Mistrzostw Polski Architektów w tenisie TENNIS ARCHI CUP 2019, która odbędzie się w Poznaniu na kortach: Kortowo Tennis Club ul. Kotowo 62 oraz TT Świerczewo-Nizinna 38 (obiekt pomocniczy).

W trakcie mistrzostw rywalizować będą czynni zawodowo architekci lub członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich, w kategoriach: mężczyźni open, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+ oraz kobiety open. Dodatkową atrakcją będą zajęcia na korcie z gościem specjalnym - Radkiem Szymanikiem, kapitanem reprezentacji Polski w Pucharze Davisa.

Wydarzenie uzupełni atrakcyjny program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, konkursami z nagrodami, kliniką uderzeń, spotkaniami z zaproszonymi gośćmi i oficjalnym koktajlem turnieju.

Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego kraju.

Patronami honorowymi wydarzenia są: Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) oraz Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN.

Do udziału serdecznie zapraszamy architektów z całej Polski, rejestracja i szczegółowy program Mistrzostw dostępne są na stronie: http://www.tennisarchicup.pl/

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę