Smart City Expo Poland 2019

Data dodania: 10.12.2018 | Aktualizacja: 10.12.2018, 16:17:35

Hasło „Smart City” stało się w ostatnich latach równie popularne jak „Startup”, równie duża jest ilość, konferencji, kongresów i wydarzeń, poświęconych tej tematyce odbywających się w różnych miasta Polski.

Wszystkie te wydarzenia budują wśród samorządowców świadomość konieczności stawiania na nowe rozwiązania, modernizacji przestrzeni publicznej i wprowadzania nowych narzędzi służących sprawniejszemu zarządzaniu miastem.

Wydawać by się mogło, że w tak bogatym kalendarzu imprez, odmieniających Smart City przez wszystkie przypadki, trudno będzie zmieścić nowe wydarzenia, które przynajmniej w zamyśle jego twórców, ma być czymś nowym na polskim rynku.

A jednak, Firma SMARTCITYEXPO.PL – postawiła sobie za cel organizację targów „Smart City Expo Poland”.

Wystawcami wydarzenia mają być producenci i dostawcy nowoczesnych rozwiązań w sektorze smart city. Podczas dwóch dni targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie, produkty i usługi, stworzone w celu podniesienia jakości życia mieszkańców miast.

Organizator deklaruje, że odwiedzającymi targi będą decydenci, bezpośrednio odpowiedzialni za inwestycje w miastach: prezydenci i burmistrzowie miast, kierownicy wydziałów inwestycyjnych, przedstawiciele kadry zarządzającej spółkami komunalnymi, a także architekci, urbaniści i osoby interesujące się zawodowo tematyką nowoczesnych technologii. Targi „SCEP” mają mieć przede wszystkim wymiar praktyczny i dawać możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora.

Smart City Expo Poland odbędzie się 11-12 czerwca 2019 roku w hali Expo-Łódź (al. Politechniki 4). 

Więcej informacji na stronie www.smartcityexpo.pl.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę