Seminarium "Obiekty sportowe dla rekreacji"

Data dodania: 16.10.2004 | Aktualizacja: 16.10.2004, 00:00:00

W dniach 19-20 listopada 2004 na warszawskim "Torwarze", przy ul. Łazienkowskiej 6a odbędzie się, zorganizowane przez MENiS i SARP seminarium "Obiekty sportowe dla rekreacji".

PROGRAM SEMINARIUM:

Referaty będą wygłaszane w języku polskim i angielskim z symultanicznym tłumaczeniem. Referaty zostaną przed seminarium wydrukowane i będą dostępne w formie broszury. Zgodnie z załączonym programem podczas seminarium oferowany będzie obiad oraz kawa. Noclegi i pozostałe posiłki pozostają w gestii uczestników.

Kandydaci do uczestnictwa w seminarium proszeni są o rejestrację w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu faxem: 22-628 85 61 lub e-mailem: zukowska@menis.gov.pl

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o możliwości uczestnictwa decydować będzie kolejność zgłoszeń, potwierdzona przez Departament Współpracy Międzynarodowej MENiS. Osoby, które będą chciały zabrać głos w dyskusji (do 4 minut- tylko na tematy zawarte w programie) proszone są o takie informacje.

Osoby lub organizacje, które będą chciały wystawić swoje projekty lub realizacje, dotyczące jedynie poruszanych tematów, proszone są o takie informacje. Decyzja, czy będzie to możliwe i w jakiej formie, ogłoszona zostanie do 5 listopada.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę