SEMINARIUM | JAK STOSOWAĆ NOWE NARZĘDZIA OCHRONY KRAJOBRAZU

Data dodania: 14.08.2015 | Aktualizacja: 14.08.2015, 00:00:00

W dniach 26-27 października 2015 r., we Wrocławiu odbędzie się Seminarium p.t. „Jak stosować nowe narzędzia ochrony krajobrazu”, wiążące się z nieodległym wejściem w życie ustawy o zmianie niektórych ustaw, w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu.
Jesienne seminarium jest kontynuacją cyklu spotkań pt. „Problemy planistyczne”, poświęconych różnorodnym zagadnieniom gospodarki przestrzennej, zainaugurowanych w 2003 roku przez Zachodnią Okręgową Izbę Urbanistów z siedzibą we Wrocławiu, a po jej likwidacji organizowanych przez Stowarzyszenie Urbanistów ZOIU. Tym razem koncentrujemy się na problematyce jednej, ale bardzo specyficznej ustawy, którą nasi prelegenci będą omawiali z różnych, wartych rozpatrzenia punktów widzenia.

Każdego dnia Seminarium przewidujemy po 3 bloki wystąpień, rozdzielone półgodzinnymi przerwami, w trakcie których serwowany będzie poczęstunek. W trakcie pierwszego dnia seminarium zostaną omówione przede wszystkim zagadnienia dotyczące reklam, a drugiego dnia poruszane będą tematy związane z narzędziami ochrony krajobrazu, w tym między innymi istotnych przy sytuowaniu elektrowni wiatrowych.
Mamy nadzieję, że i tym razem nasze Seminarium – jak dotychczas – stworzy okazję do pozyskania wielu informacji, niezbędnych profesjonalistom zajmującym się planowaniem przestrzennym, jak i specjalistom z innych branż, których dotyczą nowe przepisy. Przyjęta dla tego Seminarium międzybranżowa formuła, ułatwi wymianę poglądów. Służyć temu będą zarówno plenarne obrady, jak i kuluarowe rozmowy w trakcie przerw, a także podczas wieczornego spotkania w poniedziałek, tj. 26 października 2015 r.

Seminarium odbędzie się podobnie, jak poprzednie nasze seminaria, w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy przy ul. Kopernika 5.

Szczegółowe informacje zamieszczamy, w tym formularz zgłoszenia, na naszej stronie internetowej: www.suzoiu.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Equitone

VELUX ArchiTips

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę