SARP U40

Data dodania: 03.09.2018 | Aktualizacja: 03.09.2018, 08:54:49

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące 1 Ogólnopolskiego Spotkania Młodych Architektów SARP U40 chcielibyśmy dookreślić kilka szczegółów dotyczących szczecińskiego wydarzenia. 

Spotkanie SARP U40 zaplanowaliśmy w terminie 19/20 października. Jest to impreza towarzysząca corocznemu Westivalowi Architektury. Dla ułatwienia rezerwację noclegów bierzemy na własne barki. Oferujemy dwie noce (z  piątku na sobotę i z soboty na niedzielę – 19/20/21 października) w pokojach dwuosobowych. Gdyby część naszych Gości planowała przyjechać dzień wcześniej (czyli  18 października),  bardzo prosimy o wcześniejszą informację. Koszt dwóch noclegów w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniem wyniesie 500 zł. Z tego powodu zachęcamy, by każdy z Oddziałów wysłał minimum dwóch delegatów. Ewentualna dodatkowa noc (18/19.10.) w pokoju dwuosobowym wyniesie 250 zł. W przypadku pokoi jednoosobowych koszt dwóch noclegów ze śniadaniem to 380,00 zł. Dodatkowy nocleg to koszt 190 zł.  Jeśli oddział planuje wysłać tylko jedną osobę - lub   delegatkę i delegata - proponujemy dla oszczędności ulokowanie jej / go w pokoju z przedstawicielami  z innych oddziałów (oczywiście po uzgodnieniu, czy zgadza się na nocleg z kolegą / koleżanką z innego oddziału). Nocleg  zaplanowaliśmy w hotelu CAMPANILE, który znajduje się najbliżej samego „centrum wydarzeń”. 

CENY POKOI: 

POKÓJ ze śniadaniem

18.10.2018 (dodatkowa doba)

19/20/21.2018 (dwie doby)

p. 2 osobowy

250 zł

500 zł

p. 1 osobowy

190 zł

380 zł

miejsce w pokoju 2 os.

125 zł

250 zł

W związku z tym, że sobotni program jest bardzo bogaty i zaplanowany do późnych godzin wieczornych, zachęcamy do pozostania z nami do samego końca. W trakcie wydarzenia Uczestnikom zapewniamy wyżywienie:  lunch oraz napoje i przekąski. Nie przewidujemy pokrycia kosztów kolacji. 

Udział w projekcie SARP U40 – jak wspominaliśmy wcześniej – jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze imienne zgłoszenie uczestników (zarówno delegatów jak i osób planujących przybyć na własną rękę). 

Bardzo nam zależy by Goście, oprócz Ogólnopolskiego Spotkania Młodych Architektów SARP U40, mieli szansę wziąć również udział w 12 Westivalu. Kuratorem tegorocznej edycji jest Grzegorz Piątek a program obfituje w wiele atrakcyjnych wydarzeń takich jak warsztaty, prezentacje, debaty, spotkania autorskie i pokazy filmowe. Oba wydarzenia zostały skonstruowane tak, by tworzyć jedną spójną całość. Wierzymy, że nasze Koleżanki i Koledzy zechcą zostać z nami do niedzieli. 

Planowanie niedzielnego przedpołudnia chcemy pozostawić naszym Gościom, by mogli np. samodzielnie przespacerować się i zwiedzić nasze miasto.  

Prosimy o potwierdzenie otrzymania wiadomości oraz zgłoszenie delegatów do 10 września na nasz adres mailowy szczecin@sarp.org.pl.

Do miłego zobaczenia!

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę