Salon Elektrotechniki Przemysłowej 

Data dodania: 20.04.2019 | Aktualizacja: 20.04.2019, 11:46:49

ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA w Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku

Kolejna edycja Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się już jesienią tego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-24 października 2019 roku.Salon odbędzie się w ramach Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo.

Wystawcy zaprezentują na stoiskach m.in.: 

Zakresy tematyczne Salonu Elektrotechniki PrzemysłowejTragów LUMENexposą ze sobą mocno powiązane. Połączenie dwóch tematów z pewnością będzie doskonałą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych, a z możliwości spotkania przedstawicieli obu branż zapewne wyniknie wiele korzyści. 

Podobnie jak w roku ubiegłym podczas Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo orazSalonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędą sięspotkania ze specjalistami z branży, ciekawe konferencje, prezentacje i szkolenia. Ogromna ilość inwestorów w woj. śląskim oraz duży potencjał rozwojowy regionu na pewno przyczynią się do owocnych spotkań podczas kolejnego wydarzenia w Sosnowcu. 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem przez cenione instytucje w branży. Więcej szczegółów można przeczytać na naszej stronie www.salonelektrotechniki.pl

Zapraszamy na targi, których głównym celem będzie integracja branży, a także możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych.

Kontakt:Małgorzata Mazur – Menedżer Projektu, kom. +48 510 031 476, e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl.

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

 

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę