Relacja z VI warsztatów ARCHISTREFA

Data dodania: 09.05.2023 | Aktualizacja: 10.05.2023, 10:20:27

Kolejna już szósta edycja Warsztatów ARCHISTREFA , które odbyły się w dniach 19-21 kwietnia 2023 roku tradycyjnie na pokładzie promu Polferries „Nova Star” w rejsie okrężnym do Szwecji (połączonym ze zwiedzaniem Sztokholmu) okazała się rekordową pod względem liczby uczestników – było nas łącznie 79 osób i wypełniliśmy dwa autokary.  W warsztatach wzięli udział członkowie SARP, Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Warsztaty te spełniły już po raz kolejny ważną funkcję integracyjną środowiska architektów oraz umożliwiły nawiązanie współpracy partnerskiej z przedstawicielami firm, które reprezentowały swoje produkty i rozwiązania ważne z punktu widzenia projektantów. Zarząd Główny SARP reprezentowała podczas Warsztatów Prezes arch. Agnieszka Kalinowska – Sołtys. Podczas rejsu powrotnego odbyła się integracyjna zabawa architektów tym razem w strojach z lat siedemdziesiątych z przewodnią tematyką szwedzkiego zespołu ABBA.

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami prowadzących Warsztaty oraz galerii zdjęć na dole artykułu.

„Wspaniała, bardzo oryginalna przestrzeń warsztatowa. Doskonały pomysł i perfekcyjna realizacja. Bardzo sobie cenię możliwość zaprezentowania produktów i idei VANDERSANDEN dla tak licznego i zaangażowanego grona profesjonalistów. Rozmowy kuluarowe nie do przecenienia :) Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za spotkanie. Na statek, służbowo – następnym razem? Z pewnością!"

Maciek Skrzeczynski
VANDERSANDEN
Sales Manager Training Officer
Tel:  603 229 969
e-mail: m.skrzeczynski@vandersanden.com
www.vandersanden.com

”Droga załogo! Melduje się starszy majtek pokładowy Marcin. To był wieli zaszczyt służyć z Wami na jednym okręcie. Dziękuję Wam bardzo za uwagę podczas naszej prezentacji i wspaniałe chwile podczas wieczornych rozmów przy „kawie”. Ahoj, Darz Bór, Czołem Marynarze czy jak to się mówi za morzu!”

Marcin Lisiak
VANDERSANDEN
Commercial Prescription Advisor Poland
Tel: 797 058 131
e-mail: m.lisiak@vandersanden.pl
www.vandersanden.com

„Pierwszy raz brałam udział w tych warsztatach i już wiem, że nie ostatni. Organizacja na szóstkę. Przede wszystkim cudowna, przyjazna atmosfera, którą nakręcili organizatorzy i opiekunowie, Sebastian i Małgosia, już przed wyjazdem poprzez grupę utworzoną na komunikatorze. Poznaliśmy się, co pomogło nam od pierwszych chwil cieszyć się wspólnie spędzonym czasem zarówno wśród przedstawicieli firm prowadzących warsztaty jak i architektów, konstruktorów, do których były kierowane. Miałam przyjemność zaprezentować część produktów PEKABEX: obiekty mieszkaniowe, hale i parkingi. Słuchacze aktywnie brali udział w warsztacie, wykazując żywe zainteresowanie naszą technologią.  Rozmowy kontynuowaliśmy jeszcze przy porannej kawie :), co utwierdziło mnie w przekonaniu, że forma spotkania zaproponowana przez organizatorów jest wartościowa i naprawdę unikatowa na rynku. Za te wspólne spotkania, a także za szalone wieczory, bardzo dziękuję. Jestem pewna, że wróciłam z nowymi zawodowymi ale też prywatnymi przyjaźniami i spotkamy się wkrótce.”

Natalia Rajewska
PEKABEX BET S.A.
Koordynator Projektów Mieszkaniowych, Kierownik Sprzedaży, 
Tel: 661 380 131
e-mail: natalia.rajewska@pekabex.pl
www.pekabex.pl

 

Maciej Putowski
Pekabex BET S.A.
Dyrektor Sprzedaży
Tel: 691 650 092
e-mail: maciej.putowski@pekabex.pl
www.pekabex.pl

„VI edycja Archistrefy była szczególnym doznaniem merytorycznym i alchemicznym ;). Archistrefa to jedna z najlepszych okazji do wymiany doświadczeń i poznania inspirujących ludzi. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w interesujących warsztatach, nawiązania wielu wyjątkowych znajomości oraz za pełne otwartości przyjęcie przygotowanej przez nas prezentacji. Naszą inspiracją były żywioły i to z ich wykorzystaniem, pokazaliśmy nasze modele drzwi Axis oraz systemy panoramah! Cieszymy się, że Wasz odbiór był tak pozytywny i dziękujemy także za wspaniałe inspiracje z Waszej strony. Wzajemna inspiracja to jedna z głównych wartości Swisstec, dlatego to doświadczenie było dla nas tak cenne.  Ze względu na ograniczony czas nie mogliśmy pokazać całej naszej oferty, dlatego zachęcamy Was do zarejestrowania się w Strefie Architekta (https://strefa-architekta.swisstec.pl/login), gdzie znajdziecie materiały, które mogą okazać się przydatne w Waszej pracy. Gdybyście mieli pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie znów się z Wami spotkamy! :)”

Angelika Woźniak
SWISSTEC
PR Manager
Tel.: 502 451 572
e-mail: angelika.wozniak@swisstec.pl
https://swisstec.pl/

Karolina Adamska
SWISSTEC
R&D Manager
Tel.: 515 454 449
e-mail: karolina.adamska@swisstec.pl
https://swisstec.pl/

Dariusz Wróbel
SWISSTEC
Reprezentant Marki ds. Kluczowych Klientów
Tel.: 669 122 500
e-mail: dariusz.wrobel@swisstec.pl
https://swisstec.pl/

"W imieniu firmy PPG TIKKURILA – serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w VI Warsztatach ARCHISTREFA SARP w roli partnera wydarzenia. W profesjonalnej części warsztatowej mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nasze systemy powłokowe i posadzkowe oraz kilka nowości. Oddajemy w Państwa ręce nie tylko nasze produkty, ale też doświadczenie, wiedzę techniczną i pasję do tworzenia, zdrowej i atrakcyjnej architektury. Udział w wydarzeniu był dla nas wielką przyjemnością bowiem miła atmosfera sprzyjała integracji wszystkich uczestników- producentów i architektów. Liczymy na pogłębianie naszej współpracy z SARP w przyszłości. PPG TIKKURILA pozostaje do Państwa dyspozycji:”

Dorota Kozakowska
PPG TIKKURILA
Specification Manager
Tel.: 795 109 872
e-mail: dkozakowska@ppg.com
https://pl.ppgrefinish.com/pl/

Damian Chołast
PPG  TIKKURILA
Senior Specification Manager
Tel.: 601-072-743
e-mail: cholast@ppg.com
https://pl.ppgrefinish.com/pl/

„Tegoroczne warsztaty Archistrefa to już kolejna edycja w której firma Henkel z marką Ceresit wzięła udział. Podczas spotkania był czas na zaprezentowanie nowych technologii oraz podzieleniem się wiedzą techniczną. Nie zabrakło czasu na rozmowy i wymianę doświadczeń. Archistrefa to doskonałe miejsce na nawiązanie nowych znajomości z szerokim gronem odbiorców, zarówno różnych branż jak i z różnych zakątków kraju. Był to wspaniale spędzony czas, w trakcie którego nie zabrakło miejsca na poznawanie Szwecji (w trybie błyskawicznym) oraz na miło spędzony czas wolny. Szczególne wyrazy podziękowania należą się SARP i Sebastianowi za organizację wyprawy oraz przewodniczkom, które jak zwykle wyjątkowo ciekawie prezentują zwiedzane okolice. Obecność Henkla i marki Ceresit na Archistrefie to przyjemne z pożytecznym i mamy nadzieję jeden z wielu kolejnych rejsów w których weźmiemy udział.”

Tomasz Zembrowski
CERESIT / HENKEL
Senior Head of Application Engineer Department
EE North
Head of Project Business Poland

„AKTYWNIE I EFEKTYWNIE - tylko tyle i aż tyle można napisać jako podziękowanie i podsumowanie wspólnego wyjazdu pt. VI Warsztaty Archistrefa 2023. Firma Henkel wzięła udział już po raz czwarty w tej centralnie zorganizowanej inicjatywie, która łączyła w sobie elementy konferencji, integracji jak również poznawcze i rozrywkowe. Nie da się pominąć doskonałej organizacji i przygotowania do wydarzenia. Komplet informacji przygotowanych z wyprzedzeniem jak i tych podawanych na bieżąco rozwiewał wszelkie wątpliwości. Już wiemy, że ta kolejna akcja to wspaniała kontynuacja dalszej współpracy z SARP i zapowiedź następnych, ciekawych, wspólnie przeżytych chwil. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz wspólne niezapomniane przeżycia :).”

Jacek Jarzembek
CERESIT / HENKEL
Doradca projektowo-inwestycyjny
Tel. 728 399 370
e-mail: jacek.jarzembek@henkel.com
https://www.ceresit.pl/

„Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w VI Warsztatach Archistrefa SARP organizowanych przez Stowarzyszenie Architektów Polskich. Podczas warsztatów mieliśmy okazję porozmawiać na temat naszych produktów a co dla nas bardzo ważne, przybliżyć nasze spieki wielkoformatowe TRI-D. Temat spotkań, dyskusje i prezentacje pozwoliły nam poznać uczestników warsztatów oraz różne spojrzenia na problemy z którymi spotykamy się w codziennej pracy. Wierzymy, że relacje jakie wywiązały się podczas naszej wyprawy za morze, pozwolą nam wspólnie pracować na wielu ciekawych projektach. Zapraszamy do kontaktu”

Daniel Jastrząb
PARADYŻ
Tel. 885 559 518
e-mail: djastrzab@paradyz.com.pl
www.paradyż.com.pl

Michał Karkowski
PARADYŻ
MENEDŻER OBSŁUGI INWESTYCJI 
Tel. 519 519 093
e-mail: mkarkowski@paradyz.com.pl
www.paradyż.com.pl

„Pragnę bardzo podziękować, w imieniu naszej firmy, za udział w VI edycji warsztatów ARCHISTREFA. Nasza druga już obecność w tym wydarzeniu potwierdza tylko, że taka forma przekazywania wiedzy i wymiana doświadczeń, jest ze wszech miar sensowna i pożądana.”

Piotr Klimek
OWA
Dyrektor Handlowy
Tel. 501 444 011 
e-mail: piotr.klimek@owa.com.pl
www.owa.de/pl
www.media.owa.de/media/home

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę