Relacja z V Warsztatów ARCHISTREFA SARP

Data dodania: 16.11.2022 | Aktualizacja: 28.11.2022, 19:28:30

V edycja Warsztatów ARCHISTREFA SARP odbyła na pokładzie promu M/F NOVA STAR  Polskiej Żeglugi Bałtyckiej SA „Polferries”  podczas rejsu z Gdańska do Nynäshamn i z powrotem w dniach 02–04 listopada 2022 roku.  Zapraszamy do galerii z wydarzenia na końcu artykułu.

Od organizatorów:

„Drugi raz na morzu i z ogromnymi atrakcjami. Organizatorzy byli/są pod wrażeniem zaangażowania uczestników w tym cyklicznym wydarzeniu. Dziękujemy! Oprócz zwiedzania architektury Sztokholmu, fantastycznych opowieści pilotki Martyny o Szwecji, chrztu morskiego, który przygotowała dla nas załoga „Polferries” z Bogusławą Sadach na czele (niespodzianka), to impreza integracyjna w przebraniach "Morskie opowieści" zawładnęła naszymi sercami. Syrenki były nadzwyczajne, Czarna Królowa i Rekin podbili serca wszystkich uczestników zdobywając nagrody ufundowane przez Polferries. W imprezie integracyjnej brała udział żona naszego kolegi architekta Anna Dębicka-Czaplicka, członkini zespołu „Alibabki”. Wsparła karaoke swoim głosem za co dziękujemy. Piosenki " Kwiat jednej nocy" i "Kapitańskie Tango" to przeboje „Alibabek”.  Podziękowania kierujemy do wszystkich firm prowadzących warsztaty i ich przedstawicieli za merytoryczne prezentacje, rozmowy i odpowiedzi na pytania. Liczymy na dalszą współpracę i rekomendujemy architektom zastosowanie przedstawionych produktów w projektach. Zadowolenie wszystkich uczestników wydarzenia jest dla nas sukcesem.

Małgosia Schmidt
członek Zarządu Głównego SARP

Sebastian Dorosiński
Dział Marketingu Zarządu Głównego SARP

Od przedstawicieli firm:

„Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w V Warsztatach Archistrefa SARP organizowanych przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP. W ich trakcie zaprezentowaliśmy architektom nasze aluminiowe systemy okienno-drzwiowe od Deceuninck Aluminium, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To były piękne, owocne i wyjątkowo intensywne dni. Odbyliśmy wiele interesujących rozmów, które przyniosły nam mnóstwo inspiracji i nowych pomysłów. Zapraszamy do współpracy.”

Karol Chyła, Kierownik Regionu, Tel. 609 045 007, e-mail:  karol.chyla@decalusolutions.com

 

Sebastian Jasiński, Dyrektor Sprzedaży Europa Centralna, Tel. 609 184 004, e-mail: sjasinski@decalusolutions.com

 

„W imieniu firmy Deceuninck Polska chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za możliwość wzięcia udziału w V warsztatach ARCHISTREFA 2022 oraz możliwość zaprezentowaniu naszej szerokiej gamy systemów okiennych PVC, ALU, jak również systemów tarasowych Twinson. W szczególności gorące podziękowania kierujemy do Sebastiana i Małgorzaty za perfekcyjną organizację wyjazdu oraz opiekę, a uczestnikom wyjazdu za rewelacyjną atmosferę. Był to nasz pierwszy udział w tego typu wydarzeniu, ale jesteśmy przekonani, że zapoczątkował dalszą, owocną współpracę z SARP. Warsztaty były doskonałą okazją do integracji środowiska architektów oraz przedstawicieli producentów rozwiązań dedykowanych dla branży budowlanej, jak również idealną możliwością wymiany wiedzy, doświadczenia oraz określenia obecnych trendów w architekturze. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Jako dział obiektowy chętnie wesprzemy Państwa w procesie projektowym stolarki otworowej. 


Eliza Zalewska, Menager Sprzedaży ds. Obiektów – Region Wschodni, Tel: 785 992 380, e-mail: Eliza.Zalewska@deceuninck.com

 


Mariusz Babski, Menager Sprzedaży ds. Obiektów – Region Zachodni, Tel. 785 994 680, e-mail: Mariusz.Babski@deceuninck.com

 

„ W imieniu firmy GALECO jak i swoim chciałbym bardzo podziękować za V edycję  ARCHISTREFY  SARP. Niezmiennie od paru lat mamy okazje gościć na tym wydarzeniu jako czołowy producent systemów rynnowych. Serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników za profesjonalne podejście do całego wydarzenia. Do zobaczenia !


Kamil Nakonieczny, Doradca techniczno-handlowy, Tel. 604 394 084, e-mail: kamil.nakonieczny@galeco.eu

 

„Pierwszy raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach ARCHISTREFA. Cieszymy się, że w takim niesztampowym miejscu - sposób, w jaki zaprezentowaliśmy nasze możliwości w zakresie m.in. mebli outdoorowych, spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Szczególnie nasz system pergoli modułowych LEVA okazał się hitem! Rozmowy podczas rejsu były dowodem na to, że mamy sporo wspólnych tematów z architektami, które możemy dalej rozwijać. Jeśli chodzi o organizację, zaangażowanie uczestników i samą atmosferę to zdecydowanie na plus!”


Joanna Hodała, Sales Manager, Tel. 798 555 171, e-mail: j.hodala@egoe.eu


Adam Sala, Sales Manager, Tel. 669 067 444, e-mail : a.sala@egoe.eu

 

„W imieniu firmy Finishparkiet Fabryka Parkietu, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom V Warsztatów ARCHISTREFA SARP za bardzo miłą atmosferę w czasie całej wyprawy oraz wspaniałą zabawę, która spowodowała, że po tych dwóch, świetnie spędzonych z Wami dniach chciałoby się więcej i więcej. Zapraszam do kontaktu i do zobaczenia już w krótce.
FINISHPARKIET to firma z długoletnią tradycją. Naturalne piękno podłogi jest naszą ideą od prawie pół wieku. Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat dąży do najwyższych standardów podłóg drewnianych, wyznaczając trendy na rynku. Finishparkiet jest fabryką, która jako pierwsza na świecie zajęła się produkcją parkietu dwuwarstwowego jednolamelowego o grubości 14 mm, co stało się wyznacznikiem dla innych firm. Kultywujemy szlachetne tradycje produkcji naturalnej podłogi, z pasją tworząc od lat produkty wyróżniające się najwyższą jakością i precyzją wykonania.
Właściciel firmy, Zygmunt Dąbrowski, wykorzystując własne doświadczenie stworzył w latach 80-tych od podstaw Zakład Drzewny „Lamparkiet”, przekształcony z czasem w roku 1996 roku w fabrykę parkietu – Finishparkiet. W 2001 roku oddano do użytku nową linię produkcyjną parkietu dwuwarstwowego lakierowanego – co przyczyniło się do zmiany nazwy firmy na „Finishparkiet” Fabryka Parkietu. Nasza firma w swojej ofercie posiada sztandarowe produkty – Finishparkiet i Finishdeskę, jednak przełomem dla jej rozwoju okazał się rok 2015, w którym obok klasycznych produktów pojawiły się nowości: Finishjodła Francuska oraz Finishdeska XXL.


Daniel Szarubka, Technical Project Manager, Tel. 784 435 284, e-mail: daniel.szarubka@finishparkiet.com.pl

Galeria zdjęć autorstwa uczestników V Warsztatów ARCHISTREFA

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę