Projekt TECH TRANSFER

Data dodania: 19.01.2007 | Aktualizacja: 19.01.2007, 00:00:00

1 października 2006 r. w ramach programu Leonardo da Vinci współfinansowanego przez Unię Europejską rozpoczęła się realizacja 2-letniego projektu TECH TRANSFER, którego celem jest opracowanie modelu edukacji w sektorze budowlanym uwzględniającego adaptację innowacji i transfer technologii.

W imieniu firmy ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku (Kutno) będącej koordynatorem TECH TRANSFERu, chciałybyśmy zwrócić do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o projekcie (np. poprzez zamieszczenie informacji o projekcie na Państwa stronie internetowej, dodanie linku do www.tech-transfer.eu, przesłanie niniejszej informacji do osób, które mogłyby nią być zainteresowane). Ze swojej strony możemy zaproponować zamieszczenie linku do Państwa strony internetowej na www.tech-transfer.eu.

Przygotowywany w ramach projektu TECH TRANSFER model zawierać będzie rekomendacje dot. programów nauczania w szkolnictwie wyższym i szkoleń zawodowych dla inżynierów budowlanych[1] oraz kryteriów certyfikacji w zakresie innowacji w sektorze budowlanym. Zarówno model, jak i pozostałe raporty, które powstaną w ramach projektu, będą dostępne na stronie internetowej www.tech-transfer.eu. Odbiorcy projektu TECH TRANSFER to związane z budownictwem uczelnie wyższe, profesjonalne stowarzyszenia, placówki administracji państwowej, centra transferu technologii i centra innowacji oraz firmy budowlane.

Otrzymanie przez Państwa tego e-maila oznacza, że są Państwo potencjalnym odbiorcą naszego projektu, którego dane (dostępne w Internecie) chcielibyśmy umieścić w naszej bazie odbiorców projektu TECH TRANSFER. Dane te to nazwa placówki, lokalizacja, adres e-mailowy i strona internetowa, telefon oraz fax. Czasem dodane jest też imię i nazwisko osoby kontaktowej oraz e-mail i telefon do niej. Informacje te pobrane zostały z Państwa strony internetowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na umieszczenie takich informacji w bazie danych projektu Tech Transfer prosimy o kontakt.

Jednocześnie - chcąc zapewnić jak najwyższą jakość przyszłego modelu - zachęcamy Państwa do przesyłania swoich uwag dotyczących problematyki projektu. Każda opinia na ten temat będzie dla nas bardzo cenna. Uwagi można zgłaszać zarówno drogą mailową, jak i korzystając z forum dyskusyjnego dostępnego po zalogowaniu na stronie internetowej projektu (www.tech-transfer.eu).

Tematy do tej pory zaproponowane na forum dyskusyjnym to:

Zachęcamy Państwa serdecznie do wyrażania opinii.

Jesteśmy także zainteresowani projektami o podobnej tematyce (na Państwa prośbę możemy linki do nich zamieścić na stronie internetowej Tech Transfer).

Zachęcamy także do odwiedzenia strony projektu eNOV „Virtual Training for Young Entrepreneurs of Innovative Businesses”: www.enov.ro w ramach którego przygotowywane są moduły treningowe dla młodych innowacyjnych przedsiębiorców. Na stronie internetowej dostępne są też m.in. newslettery i raporty z badań.

Z poważaniem,
KOORDYNATORZY PROJEKTU
Anna Bury i Katarzyna Świeżawska-Ambroziak

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę