Projekt

Data dodania: 30.09.2016 | Aktualizacja: 30.09.2016, 12:50:55

Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, we współpracy z Norwegian University of Science and Technology z Trondheim, realizuje projekt „Koncepcja dostosowania dwóch wybranych budynków do standardu niemal zeroenergetycznego - KODnZEB”. Projekt finansowany jest ze źródeł programu operacyjnego PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii” w ramach mechanizmu finansowego EEA.

Dwa główne cele projektu to poszerzenie wiedzy polskich praktyków związanych z sektorem budownictwa w zakresie budownictwa niemal zero energetycznego oraz transfer wiedzy z Norwegii do Polski. Z tego względu, w ramach projektu KODnZEB, jesienią 2016 w różnych miastach Polski zostanie zorganizowany cykl kursów szkoleniowych, na których zostanie przedstawiony aktualny stan wiedzy dotyczący modernizacji budynków użyteczności publicznej do standardu blisko zeroenergetycznego.

Szkolenie adresowane jest to w głównej mierze do architektów i inżynierów o specjalnościach budowlanych, w tym instalatorów, projektantów, nauczycieli akademickich, ekspertów z zakresu oszczędności energii, itp. Odbędzie się ono w Warszawie w dniu 14.10.16 w godzinach 9-17 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Kolejne dwa szkolenia odbędą się w Łodzi oraz Krakowie.

Mając na celu jak najszersze upowszechnienie rezultatów projektu KODnZEB uprzejmie prosimy o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej poniższej informacji o szkoleniach i o naborze uczestników.

W razie konieczności wszelkich dodatkowych informacji udzieli mgr inż. Anna Komerska – sekretarz projektu.

Z poważaniem,
dr inż. Andrzej Wiszniewski
Kierownik Projektu

Szczegóły w załączniku.
 

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę