Premiera książki Roberta Lichockiego

Data dodania: 04.01.2019 | Aktualizacja: 04.01.2019, 11:06:12

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na premierę książki Roberta Lichockiego „Rzeźbiarski wyraz architektury. Monografia twórczości architekta Jerzego Kuźmienko”, która odbędzie się w piątek 11.01.2019 o godz. 18:00 w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury. 

Monografia ta, wydana w grudniu 2018 przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich, jest pierwszą tak obszerną publikacją o Jerzym Kuźmienko – architekcie projektującym nieprzerwanie przez ponad sześć dekad, autorze takich pereł modernizmu jak: budynki mieszkalne na ul. Koziej 9 i ul. Karowej 18 w Warszawie, kościół w Kaliszu czy osiedle Służew nad Dolinką w Warszawie. 

W trakcie premiery będą Państwo mieli możliwość obejrzenia oraz zakupu publikacji, rozmowy z autorem i osobami zaangażowanymi w powstanie książki oraz wysłuchanie gościnnego wykładu. 

Mamy nadzieję, że to wydarzenie stanie się platformą do dyskusji nad dorobkiem Jerzego Kuźmienko i że przyczyni się do poszerzenia świadomości o procesie twórczym, realizacjach i życiu architekta w środowisku architektonicznym oraz poza nim. 

Premiera książki: 
11.01.2019, godz. 18:00
ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury 
Pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4, Warszawa 

Maria Saloni-Sadowska 
Prezes OW SARP

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę