Porozmawiajmy o designie

Data dodania: 27.09.2017 | Aktualizacja: 27.09.2017, 16:07:55

Gwiazdy światowego designu i architektury, rozmowy o wzornictwie i potrzebach konsumentów, a także - propozycje producentów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz z całego świata - tak w pigułce prezentuje się druga edycja Warsaw Home. Już 6 października, na trzy dni impreza ta zmieni podwarszawski Nadarzyn w stolicę polskiego meblarstwa i wzornictwa użytkowego. Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Tegoroczna edycja Warsaw Home i towarzyszący jej Poland Design Festival, to największe wydarzenie wnętrzarstwa i meblarstwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestniczyć w nim będą największe gwiazdy światowego i polskiego wzornictwa, a swoje produkty zaprezentuje ponad 600 marek. Ekspozycje zajmą prawie 65 tys. m2!

Według przewidywań, targi odwiedzi ok. 40.000 osób, które są żywo zainteresowane wnętrzami i designem. Ważną grupę wśród zwiedzających stanowią specjaliści (projektanci, styliści, architekci). Zgodnie z szacunkami grono to liczyć będzie ok. 5.000 osób.

Program jak z marzeń

Udział w Warsaw Home potwierdziło wielu architektów i czołowych pracowni architektonicznych. To dla nich organizatorzy przygotowują specjalne panele. I to z myślą
o nich w Nadarzynie swoje pomysły zaprezentuje wielu znanych i cenionych projektantów
i osobistości designu. Wśród nich m.in. Paul Heijnen, Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Karim Rashid - ubiegłoroczny Gość Specjalny, który będąc pod wielkim wrażeniem premierowej edycji postanowił wziąć udział w Warsaw Home i w tym roku.

Ponadto, na naszej scenie wystąpią m.in:

  1. Nery & Hu (Neri&Hu) http://www.neriandhu.com/index_cn.php
  2. Robert Konieczny (KWK Promes) http://www.kwkpromes.pl
  3. Jakub Szczęsny (Szcz, Centrala) http://www.centrala.net.pl, http://www.szcz.com.pl
  4. Przemo Łukasik (Medusa Group) http://www.medusagroup.pl/projekty/
  5. Robert Majkut (Majkut Design) http://www.robertmajkut.com

Gdzie, kiedy i jak?

Trzydniowe Warsaw Home łączą formuły b2b i b2c. Aby ułatwić poruszanie się po halach
i pełne wykorzystanie potencjału imprezy, została ona podzielona na 4 strefy tematyczne: Furniture, Furniture & Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish.

Mało tego, aby ułatwić profesjonalistom udział w imprezie, organizatorzy proponują architektom darmowy wstęp. Wystarczy wypełnić formularz i zarejestrować się na stronie https://ticket.warsawexpo.eu/Business.

Warsaw Home odbędą się w dniach 6-8 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy Al. Katowickiej 62 (10 min. od lotniska Chopina i 20 min. od centrum Warszawy).

Podczas targów działać będzie komunikacja z i do Warszawy. Co 30 minut, w godzinach od 10.00 do 17.00, z Dworca Centralnego, przez Dworzec Zachodni, ruszać będzie shuttle bus, który dowiezie wszystkich zainteresowanych do Nadarzyna - prosto pod hale wystawiennicze.

Przyjedź i zobacz sam! Tej imprezy nie można ominąć!

Po więcej informacji zapraszamy  www.warsawhome.eu, https://www.facebook.com/homewarsaw/ , https://www.facebook.com/polanddesignfestival/

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę