Pod naszym patronatem

Data dodania: 24.05.2006 | Aktualizacja: 24.05.2006, 00:00:00
Kliknij aby powiększyć

Kolorowe Emocje miały swój początek rok temu.
Wtedy, symultanicznie w czterech miastach Polski malowano Największy Obraz Świata. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem dzieci, dorosłych, mediów oraz władz lokalnych. - Ponieważ Kolorowe Emocje okazały się strzałem w dziesiątkę, postanowiliśmy je powtórzyć ale w zmienionej formie - tłumaczy Aleksandra Witkowska, pełnomocnik zarządu ds marketingu firmy Baumit, głównego Mecenasa imprezy - Skoro powstał już Największy Obraz Świata, to teraz stworzymy Bajkowe Miasteczko.
- Impreza ma charakter prorodzinny. Chcemy nią zainteresować ludzi, sprawić by zatrzymali się i uśmiechnęli, a może nawet wzięli udział w proponowanych zabawach. Ostatnim razem to się udało - uśmiecha się Tymoteusz Mitlewski, szef Agencji iN PLUS PR, organizator KE - W 2005 roku impreza organizowana była w 4, dziś już w 7 miastach.
Kolorowe Emocje są skierowane głównie do dzieci w wieku od 3 do 13 lat.
3 czerwca, w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Katowicach, na maluchy będą czekać gotowe makiety budynków. Dzieciaki w kilka godzin pomalują je tak kolorowo i w taki sposób, jak tylko pozwoli im na to wyobraźnia. Malowaniu towarzyszyć będą wesoła muzyka, quizy, zabawy, konkursy, wiele słodkich atrakcji i owocowy poczęstunek.
Razem z aktorami i bohaterami dziecięcych opowiadań zorganizowane zostanie czytanie najpiękniejszych baśni.- Podczas zabawy każdemu dziecku zrobimy zdjęcie. Dokładniej - zdjęcie jego uśmiechu - opowiada Szymon Sikorski iN PLUS PR - W ten sposób w każdym z miast zgromadzonych zostanie kilka tysięcy pogodnych twarzy. Wszystkie umieścimy w Wielkiej Księdze Uśmiechu.

Patronami honorowymi Kolorowych Emocji zostali prezydenci miast, Kapituła Orderu Uśmiechu, Fundacja ABCXXI - Cała Polska Czyta Dzieciom, Stowarzyszenie Architektów Polskich i Biuro Rzecznika Praw Dziecka.

Przyjdź i pobaw się z nami 3 czerwca o godzinie 11.00

Wrocław – Rynek (Plac Gołębi)
Poznań – Stary Rynek,
Warszawa - Park Szczęśliwicki ,
Łódź - Rynek Starego Miasta,
Szczecin - Park Kasprowicza( Psia Polana)
Katowice –Dom Kultury Szopienice - Giszowiec
Gdańsk - Długi Targ (od 12.00)

Więcej informacji:
www.koloroweemocje.pl

Mecenas wydarzenia
Baumit to czołowy austriacki producent materiałów budowlanych. Firma obecna jest w 20 krajach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. Od 2005 roku posiada swój oddział również w Chinach. Szczególnie silną pozycję na rynku materiałów budowlanych zdobyła w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Oferta produktowa obejmuje także zaprawy budowlane, tynki, farby i jastrychy. W Polsce istnieją dwa zakłady produkcyjne Baumit - w Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie. Obecnie budowany jest trzeci w Łowiczu .W szerokim polu zainteresowań firmy Baumit znajduje się aktywność badawcza i oświatowa. Jako członek Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń firma prowadzi działalność propagującą stosowanie nowoczesnych technologii w branży budowlanej. Baumit ma na uwadze również takie dziedziny jak bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Baumit sponsoruje nie tylko Kolorowe Emocje ale także Młodzieżowy Klub Sportowy MKS Parasol Baumit.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę