Pilne ogłoszenie o naborze

Data dodania: 02.03.2010 | Aktualizacja: 02.03.2010, 00:00:00

Na prośbę Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Olgierda Dziekońskiego, publikujemy ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Departamentu Gospodarki Przestrzennej w Ministerstwie Infrastruktury.

W załączeniu treść opublikowanego w dniu 23 lutego 2010 r. w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ogłoszenia o naborze na wyższe stanowisko w służbie cywilnej - dyrektora Departamentu Gospodarki Przestrzennej w Ministerstwie Infrastruktury.

Aplikacje w zamkniętych kopertach oznaczonych "BP-D-4/10/9"

należy składać do 9 marca br. na adres:

Ministerstwo Infrastruktury
Biuro Dyrektora Generalnego
ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

Treść ogłoszenia jest dostępna:
w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów http://bip.kprm.gov.pl/ http://ogloszenia.kprm.gov.pl/pls/serwis/app.new_ogl_eo_new_w?job=Pokaz&p_ogloszenie=799
w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Infrastruktury http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/oferty_pracy/oferty_pracy/10_bp_d_4

Mam nadzieję na liczne zgłoszenia kandydatów oraz na to, że udział w naborze profesjonalistów, którzy są czynnie zaangażowani w pracę w samorządzie zawodowym, a także w organizacjach społecznych związanych ze środowiskiem urbanistów i architektów pozwoli na wybranie najlepszego kandydata.

Olgierd Dziekoński
Podsekretarz Stanu

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę