Międzynarodowa Konferencja w Sofii : „Miejskie tereny zielone – klucz do zrównoważonych miast”

Data dodania: 05.02.2008 | Aktualizacja: 05.02.2008, 00:00:00

Miasto Sofia i The GreenKeys Project zapraszają na Międzynarodową Konferencję „Miejskie tereny zielone – klucz do zrównoważonych miast”, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2008 r., w stolicy Bułgarii, Sofii. The GreenKeys Project zrzesza 20 partnerów z Bułgarii, Niemiec, Grecji, Węgier, Włoch, Polski i Słowenii, którzy podejmują wspólne wysiłki na rzecz zwiększenia świadomości w walce o lepszą jakość miejskich terenów zielonych. Konferencja stwarza okazję zarówno naukowcom, twórcom polityk architektonicznych, praktykom, młodym architektom jaki i deweloperom, do krytycznej refleksji nad przyszłością miast i miejskich terenów zielonych.

Wstępny program konferencji dostępny jest pod adresem: http://www.greenkeys-project.net/en/conference/programme.html
Termin rejestracji upływa 22 lutego 2008 r.

Koszt uczestnictwa w konferencji 150 EUR (opłata dla studentów – 50 EUR). Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje na temat konferencji i wycieczek studyjnych organizowanych w ramach konferencji dostępne są na stronie: http://www.greenkeys.org/conference
Na stronie można również znaleźć informacje praktyczne pomocne w zaplanowaniu podróży do Sofii (miejsce spotkania, hotele).

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę