Międzynarodowa konferencja "Finansowanie mieszkalnictwa i infrastruktury na terenach miejskich: W kierunku innowacyjnego systemu finansowania przez podatki i opłaty"

Data dodania: 28.09.2009 | Aktualizacja: 28.09.2009, 00:00:00

Konferencja zorganizowana przez UN-HABITAT w Warszawie, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury RP, ze wsparciem finansowym Global Land Tool Network (GLTN) i rządów szwedzkich i norweskich, odbędzie się 15-16 października w Warszawie.

Celem konferencji jest nie tylko pogłębienie i wymiana wiedzy lub rozpowszechnienie doświadczeń pomiędzy krajami i regionami, na temat polityki państwa, opodatkowania nieruchomości i sposobu osiągnięcia równowagi w dostępie do gruntów, ale także zachęcanie do dalszej współpracy i tworzenia sieci uczestników i reprezentowanych krajów.
Głównymi tematami konferencji są: innowacyjne systemy opodatkowania gruntów i nieruchomości, zrównoważony rozwój w krajach przechodzących procesy transformacji oraz spotkanie naukowców, praktykujących profesjonalistów i urzędników państwowych i samorządowych.
Dokumenty informacyjne i pierwsza wersja programu znajdują się w załączniku. Ostateczny program konferencji wkrótce.

Prosimy o wysłanie rejestracji na konferencję drogą elektroniczną do 30-ego września (prosimy o wejście i rejestrację na naszej stronie www.gltn.net lub wypełnienie dołączonego formularza - do odesłania na adres: Gwendoline.Mennetrier@unhabitat.org oraz office@unhabitat.org.pl).
Informacja o konferencji znajduje się na stronach internetowych www.gltn.net i www.unhabitat.org.pl.
W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo prosimy kontaktować się z nami na adres office@unhabitat.org.pl

UN Habitat Warsaw Office
United Nations Human Settlements Programme Ul. Krucza 38/42, 00-512 Warsaw Poland tel +48 22 661 97 28, fax +48 22 661 97 2

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę