Living Steel Seminar - Kraków

Data dodania: 19.10.2005 | Aktualizacja: 19.10.2005, 00:00:00

Drodzy Państwo,
Bądź częścią historii! Living Steel ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu Living Steel Seminar, które odbędzie się w Krakowie.
Living Steel Seminar jest niepowtarzalną okazją dla przedsiębiorczych polskich architektów, konstruktorów i inżynierów do wspólnego spotkania i poszerzenia swoich wiadomości w zakresie możliwości wykorzystania stali w budownictwie mieszkaniowym.

Living Steel to międzynarodowy program prowadzony przez Międzynarodowy Instytut Żelaza i Stali (International Iron and Steel Institute - IISI), którego celem jest ożywienie inicjatyw w zakresie projektowania i konstruowania domów z poszanowaniem naszego środowiska i ekonomicznych potrzeb społeczeństwa, wykorzystując jednocześnie stal jako główny materiał budowlany.

Living Steel korzysta z okazji by zaprosić zainteresowanych architektów do wzięcia udziału w Miedzynarodowym Konkursie Architektonicznym (Living Steel International Architecture Competition).

Realizacja zwycięskich projektów będzie miała miejsce w Polsce i Indiach. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione podczas spotkania Living Steel Seminar.

Aby dowiedzieć się więcej o Living Steel odwiedź stronę www.livingsteel.org lub napisz na adres info@livingsteel.org

Kiedy: Czwartek, 3 Listopad 2005

Czas: 14:30 – 17:00 (zakończone bufetem)

Gdzie: Hotel Sheraton w Krakowie (Ul. Powiśle 7, Kraków)

Chairman: Arch. Artur Jasiński, vice Chairman SARP Kraków Chapter

Prelegenci:

Proszę o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu do Nicole Grove na adres ngrove@webershandwick.comdo wtorku 25 października 2005.
Zapewnione jednoczesne tłumaczenie.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę