Konkurs SARP nr 981 - informacja

Data dodania: 06.09.2018 | Aktualizacja: 06.09.2018, 21:36:37

Stowarzyszenie Architektów Polskich przypomina, że pozostał jeszcze tydzień na składanie Wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. „Budowa domu studenckiego na Kampusie Służewiec” realizowanej w ramach Programu Wieloletniego pn. „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”. 

Ostateczny termin dostarczenia upływa 13 września br. o godzinie 15.00.

Pragniemy poinformować, że zgodnie z zamieszczanymi anonsami, w dniu 4 września odbyło się spotkanie informacyjne, na którym przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego i SARP przekazali informacje nt. konkursu oraz zasygnalizowali dwa kolejne konkursy tj. na budynek na dziedzińcu górnym na Kampusie Centralnym UW oraz budynek dydaktyczny przy ulicy Bednarskiej w Warszawie. Obiekty realizowane będą w ramach Programu Wieloletniego pn. „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”.  Po ogłoszeniu konkursów, także przewiduje się podobne spotkania informacyjne, na które już dziś zapraszamy – termin i miejsce zostanie podane.

Na stronie konkursu http://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ została zamieszczona angielska wersja Regulaminu, będąca materiałem pomocniczym. Przypominamy, że konkurs prowadzony jest w języku polskim.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę