Konkurs "Nowa Masztalarska"

Data dodania: 03.12.2018 | Aktualizacja: 03.12.2018, 18:36:17

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów konkursu - Estrady Poznańskiej zapraszamy do udziału w konkursie architektoniczno - urbanistycznym:  “Nowa Masztalarska” na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji siedziby instytucji mieszczącej się przy ulicy Masztalarskiej 8 w Poznaniu. Konkurs rekomendowany przez SARP Oddział Poznań.

Konkurs jest konkursem otwartym, dwuetapowym i realizacyjnym tj. na podstawie którego zostanie wybrany zespół opracowujący dokumentację projektową stanowiąca podstawę do realizacji inwestycji. Celem konkursu jest wybór najlepszego pod względem przestrzennym, funkcjonalnym i estetycznym projektu modernizacji siedziby Estrady Poznańskiej.

Najważniejsze daty:

I etap konkursu

II etap konkursu

Nagrody:

Zamawiający zobowiązuje się zwrócić każdemu uczestnikowi, który złożył pracę konkursową w II Etapie Konkursu, zgodną z ogólnymi wytycznymi, założeniami oraz wymogami formalnymi zawartymi w Regulaminie, zryczałtowane koszty jej przygotowania w kwocie łącznej 60 000,00 zł brutto (podzielone po równo na wszystkie, wybrane do II Etapu zespoły).

Ponadto w konkursie przewiduje się nagrodzenie najlepszych trzech prac konkursowych:

Więcej informacji oraz regulamin dostępne na stronie internetowej konkursu www.nowamasztalarska.poznan.pl.

Sekretarz konkursu
Magdalena Wypusz
sekretarz@estrada.poznan.pl

Biuro SARP Oddział Poznań
Stary Rynek 56
61-772 Poznań

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę