KONKURS NAGRODA ARCHITEKTONICZNA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

Data dodania: 15.06.2018 | Aktualizacja: 18.06.2018, 15:53:15

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezydenta Miasta Szczecin Pana Piotra Krzystka serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie pn: „Nagroda Architektoniczna Prezydenta Miasta Szczecin za lata 2014 - 2018".

Organizatorem Konkursu jest Urząd Miasta Szczecin - Wydział Urbanistyki i Administracji Budowlanej, Pion Architekta Miasta.
Inicjatorem, a także partnerem organizacyjnym i merytorycznym Konkursu jest Stowarzyszenie Architektów Polskich – SARP Oddział Szczecin.

Celem Konkursu jest:

Przedmiotem Konkursu jest:

O przyznaniu „Nagrody Architektonicznej Prezydenta Miasta Szczecin - ARCH Prix" oraz „Wyróżnień Architektonicznych Prezydenta Miasta Szczecin - ARCH Pro" zadecyduje siedmioosobowa Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele Stowarzyszenia Architektów Polskich, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Wydziału Budownictwa i Architektury, Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP, Towarzystwa Urbanistów Polskich Oddział w Szczecinie oraz Urzędu Miasta Szczecin.

Warunkiem koniecznym do udziału w Konkursie jest, by dokonanie Uczestnika, które jest podstawą do zgłoszenia w Konkursie: 

Szczegóły dotyczące zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Uczestnikami Konkursu mogą być:

Terminy przewidziane w Konkursie:

Więcej informacji na stronie: http://szczecin.sarp.org.pl/wiadomosci/konkurs-nagroda-architektoniczna-prezydenta-miasta-szczecin

Bezpośredni link do regulaminu: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_50177.asp

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę