Konkurs na projekt "banku przyszłości"

Data dodania: 29.01.2008 | Aktualizacja: 29.01.2008, 00:00:00

Krajowa Izba Gospodarcza z Izbą Handlową z Turynu oraz Agencją ds. Inwestycji, Promocji i Internacjonalizacji z Piemontu, zaprasza do udziału w konkursie na projekt „banku przyszłości”.

Konkurs jest organizowany w ramach wydarzeń odbywających się w Turynie w 2008 roku, Torino 2008 World Design Capital. Turyn po raz pierwszy został mianowany World Design Capital i po raz pierwszy miasto włoskie będzie gospodarzem XXIII Światowego Kongresu Architektów.

W związku z powyższym, firma włoska z Piemontu Panini S.p.A (dostawca zaawansowanych rozwiązań, systemów do przetwarzania dokumentów, dla banków i ich klientów) ogłosiła konkurs i została jego promotorem „SHARE A NEW VISION: REDISIGN THE BANK BRANCH OF THE FUTURE”.

Celem konkursu jest stworzenie, zaprojektowanie funkcjonalnego, ergonomicznego, nowoczesnego oddziału, który jest fundamentalnym punktem relacji, kontaktu między bankiem a klientami, a przez to podlega ciągłej ewolucji. Operacje i usługi, które oferuje oddział powinny być przeprowadzane w sposób szybki, bezpieczny, wygodny i jak najbardziej prosty.

Konkurs jest otwarty dla projektantów, architektów oraz studentów z całego świata. Projekty zostaną rozpatrzone w dwóch kategoriach: prace studentów oraz prace profesjonalnych architektów, projektantów.

Termin rejestracji do udziału w konkursie upływa 15 lutego 2008, prace konkursowe powinny wpłynąć do 5 maja 2008 r. Wręczenie nagród odbędzie się 29 maja 2008 roku w Turynie.

Poniżej informacje na temat konkursu w języku angielskim. Na stronie www.paninidesigncontest.com znajdują się wszelkie szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie, zasad rejestracji i nadsyłania prac na konkurs. Pytania dotyczące konkursu można kierować do firmy Panini S.p.A na adres: design_contest@panini.com

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę