KONKURS DLA DEWELOPERÓW | PROJEKT: PRZESTRZEŃ

Data dodania: 23.04.2015 | Aktualizacja: 23.04.2015, 00:00:00

Ruszył konkursu PROJEKT: PRZESTRZEŃ skierowanego do deweloperów, których inwestycje wpisują się w nurt ekologicznego projektowania.

Zrównoważone i odpowiedzialne społecznie projektowanie i inwestowanie dotyczy każdej dziedziny gospodarki. Obejmuje zarówno przedsięwzięcia realizowane w duchu recyklingu i upcyklingu, budynki energooszczędne i pasywne, jak również projektowanie przestrzeni przyjaznych dla ludzi i środowiska.

– Liczę na to, że moja inicjatywa pozwoli promować deweloperów, których inwestycje oprócz zysku gospodarczego przynoszą korzyści dla środowiska i społeczeństwa: podnoszą jakość życia, poprawiają estetykę przestrzeni miejskiej i tworzą miejsce dla przyrody w mieście – powiedział minister Maciej H. Grabowski.

Właśnie takie przedsięwzięcia można zgłosić do konkursu PROJEKT: PRZESTRZEŃ.

Prześlij swój projekt inwestycyjny, aby zyskać wyjątkową okazję na promocję swojej firmy jako przyjaznego środowisku dewelopera!

Zgłoszone inwestycje oceniane będą według następujących kryteriów:

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 maja 2015. Wszyscy chętni powinni zarejestrować się na naszej stronie w zakładce „Formularz on-line”.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia zostaną ocenione przez kapitułę, w skład której wejdą:

Gala podczas, której Laureaci otrzymają statuetki z rąk Ministra Środowiska odbędzie się podczas V Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie, który odbędzie się 22-24 czerwca 2015 r.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę