Konkurs Architektury Ceglanej

Data dodania: 15.11.2017 | Aktualizacja: 15.11.2017, 21:47:36

KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ organizowany jest przez ZWIĄZEK PRACODAWCÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ, oraz  STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW POLSKICH.

Ideą konkursu jest budowanie świadomości piękna architektury ceglanej, oraz propagowanie klinkieru jako najszlachetniejszego z materiałów elewacyjnych. Konkurs ma przybliżyć przyszłym architektom technologię elewacji z cegieł i płytek  klinkierowych, oraz zapoznać ich z możliwościami jakie daje dziś architektowi - rynek ceramicznych  materiałów  elewacyjnych. W tej edycji konkursu studenci  będą  mogli sprawdzić swe umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego z wykorzystaniem wyrobów klinkierowych na elewacji budynków, w kategoriach:

I . Budownictwo mieszkaniowe – dom jednorodzinny wolnostojący,

II. Budownictwo przyszłości

Dodatkową zachętą do udziału w KONKURSIE ARCHITEKTURY CEGLANEJ   jest  atrakcyjna pula nagród konkursowych, w sumie - 6 nagród pieniężnych.  Dodatkowo zdobywcy pierwszego miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają płatny staż w renomowanym biurze projektowym: KURYŁOWICZ & ASOCIATE  oraz   FS&P ARCUS.

Prace konkursowe składane w terminie do 15.04.2018 r. na adres:
SARP ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa,
z dopiskiem na kopercie : KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ” – SARP Pan Marek Szeniawski.

ORGANIZATOR

ZWIĄZEK PRACODAWCÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ jest organizacją skupiającą w producentów ceramiki budowlanej. Związek jest członkiem międzynarodowej federacji zrzeszającej organizacje producentów ceramiki budowlanej z 27 państw. Aktywność związku skupia się głównie na promocji ceramiki budowalnej w Polsce. Związek jest również wydawcą ogólnopolskiego kwartalnika  branżowego „Ceramika Budowlana”.

ZWIĄZEK PRACODAWCÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ
00-508 Warszawa Al. Jerozolimskie 29 lok.3
TEL. (22) 826 31 01
e-mail: związek@zwiazek.org.pl
www.zwiazek.org.pl

Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/Konkurs-Architektury-Ceglanej-130050604319534/

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę