Konferencja AKUSTYKA BUDYNKU

Data dodania: 11.04.2017 | Aktualizacja: 11.04.2017, 14:37:09

Jak zaprojektować budynki mieszkalne czy sale koncertowe, żeby poziom hałasu był odpowiedni dla ludzi? Jak zadbać o dobrą akustykę w przestrzeni kulturowej? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielą wybitni, polscy akustycy na konferencji MURATORA – „Akustyka budynku – Case Study”, która odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. w Hotelu Bellotto (ul. Senatorska 13/15, Warszawa).

Zgodnie z polskimi przepisami budynki mieszkalne i użyteczności publicznej „powinny być zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby poziom hałasu, na który będą narażeni użytkownicy lub ludzie znajdujący się w ich sąsiedztwie, nie stanowił zagrożenia dla ich zdrowia, a także umożliwiał im pracę, odpoczynek i sen w zadowalających warunkach”.
Jeszcze trudniejsze zadanie zostaje postawione przed projektantami akustyki obiektów o tzw. akustyce kwalifikowanej (sal koncertowych, teatralnych, widowiskowo-sportowych, kin),
w której należy nie tylko zadbać o ochronę przed hałasem, lecz tak dobrać materiały
i rozwiązania, aby efekt akustyczny zadowolił zarówno uczestników koncertów, jak i widzów spektakli teatralnych czy operowych.

Na kolejną konferencję MURATORA poświeconą tej tematyce zaprosiliśmy wybitnych, polskich akustyków, którzy szczegółowo przedstawią swoje realizacje, dzieląc się z Państwem wiedzą i doświadczeniem. Omówiona zostanie również uproszczona i szacunkowa metoda określania izolacyjności akustycznej przegród wewnętrznych w budynku na etapie jego projektowania.

Program konferencji: http://www.muratorplus.pl/biznes/konferencja-akustyka-budynku-case-study/

Udział w konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://www.muratorplus.pl/biznes/konferencja-akustyka-budynku-case-study/

KONTAKT

Dla uczestników
Jolanta Sankowska
tel. 22 590 51 70
jsankowska@grupazpr.pl

Dla reklamodawców
Lilla Augustyniak
tel. +48 668 431 721
laugustyniak@grupazpr.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę