Konferencja: Miasto Dostępne

Data dodania: 19.07.2016 | Aktualizacja: 19.07.2016, 10:46:08

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, zapraszają na konferencję: Miasto Dostępne, 21 września 2016 r., Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Zapraszamy na konferencję, której celem jest promocja działań na rzecz poprawy dostępności miast – przestrzeni publicznych i budynków. Jednym z kluczowych elementów, które mogą się do tego przyczynić jest odpowiednio prowadzony proces kształcenia w uczelniach wyższych, dający wiedzę i kompetencje przyszłym projektantom miast dostępnych – architektom, urbanistom i planistom. Konferencja ma służyć rozpoczęciu działań w kierunku wypracowania metod takiego nauczania. Istotnym rezultatem konferencji powinna być też wymiana informacji o stanie wiedzy, badań oraz o dobrych praktykach realizacyjnych w zakresie poprawy dostępności miast i projektowania uniwersalnego oraz zwrócenie uwagi architektów, urbanistów, planistów, inwestorów, samorządów i urzędników na ich rolę w budowaniu przestrzeni przyjaznych dla wszystkich.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Czekamy na zgłoszenia uczestnictwa do dn. 31/08/2016 r., a także zgłoszenia referatów (publikacja w punktowanym czasopiśmie) i materiałów na wystawę do dn. 30/07/2016 r.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres miastodostepne@tup.org.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc Organizatorzy zastrzegają sobie prawo potwierdzenia udziału Uczestnika najpóźniej do dn. 10/09/2016 r.

Wszelkie informacje na stronie: www.tup.org.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę