IV edycja "WARSZAWSKICH ROZMÓW ARCHITEKTONICZNYCH"

Data dodania: 25.11.2014 | Aktualizacja: 25.11.2014, 00:00:00

WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE są platformą, która umożliwia interdyscyplinarną dyskusję na temat innowacyjnych rozwiązań dla naszych miast. Dyskusja prowadzona jest na podstawie przykładów obiektów architektonicznych wyróżniających się w danym temacie, niejednokrotnie stanowiących, pod względem interdyscyplinarności ich założeń koncepcyjnych w ujęciu urbanistycznym, krajobrazowym i społecznym, świetny przykład do dyskusji i naśladowania.

Równolegle poruszanym tematem jest instrumentarium procedury planistycznej i administracyjnej, które umożliwia tworzenie i sprawną realizację projektów.
Spotkania w ramach cyklu adresowane są do środowisk m.in. polskich i niemieckich architektów, urbanistów i architektów krajobrazu, deweloperów, właścicieli i zarządzających nieruchomościami, miejskich biur architektury i planowania miasta, polityków, socjologów miast, dziennikarzy, instytucji naukowych.

Spotkanie “CZYNSZÓWKI – MIESZKANIE DLA KAŻDEGO” podejmie temat małych mieszkań w Polsce i Europie na przykładzie Monachium, Berlina i Warszawy oraz parametrów, jakimi muszą się one charakteryzować adekwatnie do aktualnych potrzeb.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada w pawilonie SARP przy ul. Foksal 2

Udział w spotkaniu możliwy jest tylko z potwierdzonym zgłoszeniem.

Wypełniony formularz proszę przesłać najpóźniej do 24.11.2014 wyłącznie na adres: projekt@cmcberlin.de.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę