Informacja - konkurs SARP nr 984

Data dodania: 17.10.2018 | Aktualizacja: 17.10.2018, 16:57:22

Stowarzyszenie Architektów Polskich przypomina, że pozostało tylko kilka dni  na składanie „Wniosków o dopuszczenie do udziału w  konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji architektonicznej  wraz z zagospodarowaniem terenu dla inwestycji pn. „Budowa budynku na kampusie głównym (górny dziedziniec)” realizowanej w ramach Programu Wieloletniego pn. „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”. Ostateczny termin dostarczeniaupływa 22 października  br. o godzinie 15.00.

Pragniemy poinformować, że zgodnie z zamieszczanymi anonsami, w dniu 15 października  września odbyło się spotkanie informacyjne, na którym przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego i SARP przekazali informacje nt. konkursu oraz zasygnalizowali kolejny konkurs na budynek dydaktyczny przy ulicy Bednarskiej w Warszawie. Obiekty realizowane będą w ramach Programu Wieloletniego pn. „Uniwersytet Warszawski 2016-2025”.  Po ogłoszeniu konkursu, przewiduje się podobne spotkanie informacyjne, na które zapraszamy – termin i miejsce zostanie podane.

Na stronie konkursu: http://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/ została zamieszczona angielska wersja Regulaminu, będąca materiałem pomocniczym. Przypominamy,  że konkurs prowadzony jest w języku polskim. 

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę