II Seminarium Zamówienia publiczne na usługi architektoniczne - praktyka w krajach UE

Data dodania: 15.10.2005 | Aktualizacja: 15.10.2005, 00:00:00

Do wszystkich Koleżanek i Kolegów
Członków oddziałowych Kolegiów Sędziów Konkursowych

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Stowarzyszenie Architektów Polskich kontynuując cykl seminariów pod patronatem Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych skierowanych do sędziów konkursowych (lecz niewyłącznie) pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na II seminarium w tym cyklu.
Korzystając z pobytu w Polsce przedstawicieli naszego zawodu w krajach UE spotykających się w Krakowie na spotkaniu grupy roboczej „Konkursy architektoniczne – zamówienia publiczne – partnerstwo publiczno-prywatne” Rady Architektów Europy (ACE) tematykę seminarium skierowaliśmy na płaszczyznę wymiany wiedzy o problemach i metodach zamawiania usług architektonicznych w różnych krajach Unii Europejskiej oraz o kwestiach praktyki dostępu do rynku zamówień publicznych w ramach UE.
Seminarium odbędzie się dzięki współdziałaniu Oddziału Krakowskiego SARP oraz Małopolskiej Izby Architektów, której zawdzięcza ono umieszczenie w cyklu wydarzeń Małopolskich Dni Architektury.

II Seminarium Zamówienia publiczne na usługi architektoniczne – praktyka w krajach UE

Seminarium będzie miało miejsce w dniu 28.10.2005 r., w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupnicza 35,w Krakowie i rozpocznie się o godz.15.00.
Program seminarium w załączeniu. Wstęp wolny.

W trakcie spotkania dostępne będą materiały poseminaryjne dla uczestników I-go seminarium.

Wszelkich informacji udziela Biuro SARP (tel. (0-22) 827-62-60; 827-87-12, fax 827-87-13), codziennie w godzinach 9.00-16.00.
Prosimy o nadsyłanie potwierdzenia uczestnictwa do dnia 27.10.2005 r. W przypadku większej ilości zgłoszeń od ilości miejsc w sali decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Z koleżeńskim pozdrowieniem
Ryszard Jurkowski, architekt
Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę