II edycja Stypendium Twórczego SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego

Data dodania: 15.02.2012 | Aktualizacja: 15.02.2012, 00:00:00

Szanowni Państwo,

II edycja Stypendium Twórczego SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego dla szczególnie uzdolnionych studentów wydziałów architektury krakowskich uczelni w przygotowaniu!

Serdecznie zapraszam do finansowego wsparcia projektu, którym – jako jedyny w Polsce - poszczycić się może krakowski Oddział SARP (www.sarp.krakow.pl).

Edycja I spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem Środowiska Architektów, udało się pozyskać wielu wspaniałych Darczyńców, okazało się jak bardzo jesteście Państwo życzliwi, spontaniczni, po prostu nadzwyczajni!

Laureatka I edycji, pani Katarzyna Siedlecka jest wielce uzdolnioną, aktywną studentką. Dzięki funduszom stypendialnym mogła uczestniczyć w wyjeździe dydaktyczno-studialnym do Iwano-Frankiwska i Lwowa, wziąć udział w warsztatach architektonicznych Mini Ossa Kraków 2011 Designing in the dark, w V Letnim obozie naukowym w Tatarowie na Huculszczyźnie organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe „Podole”, warszatatach OSSA Warszawa oraz zakupić potrzebne książki. Obecnie przygotowuje dyplom i nadal aktywnie uczestniczy w naukowym życiu studenckim.

Starałam się całą zebraną kwotę przeznaczyć dla stypendystki, w niewielkim stopniu wykorzystując fundusze na druki, tłumaczenia, plakat etc.

Okazana dotychczas życzliwość pozwala mi mieć nadzieję, że także II edycję zechcą Państwo wesprzeć swą hojnością. Tym razem - oprócz stypendium – nagrodą dla laureata będzie także płatna praktyka zawodowa w jednej z krakowskich pracowni architektonicznych.

Jeśli jesteście Państwo „na tak”, podaję numer konta, na który wpłacać można darowizny. Będę wdzięczna za każdy, najdrobniejszy gest poparcia.

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków
31- 011 Kraków, Pl. Szczepański 6
48 1910 1048 4600 0525 1121 0001, z dopiskiem Stypendium BL

Łączę wyrazy szacunku
Emilia Walczewska
dyrektor biura SARP Kraków

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę