Gala Top Woman in Real Estate 2021

Data dodania: 01.07.2021 | Aktualizacja: 01.07.2021, 16:14:45

Bądź częścią wyjątkowego spotkania branży nieruchomości i budownictwa. Już 30 i 31 sierpnia odbędzie się gala Top Woman in Real Estate 2021!

To jedyne takie wydarzenie w branży! Gala jest zwieńczeniem konkursu dla kobiet z branży nieruchomości, budownictwa oraz branż pokrewnych. 

Podczas gali wręczone zostaną nagrody dla laureatek w poszczególnych kategoriach. Nagrodzony zostanie również zespół zarządzany przez kobietę oraz firma wspierająca kobiety. 

Gala stanowi także świetne miejsce do nawiązywania nowych znajomości biznesowych oraz  spotkania po długim czasie swoich klientów i partnerów biznesowych.

Jest to wydarzenie nie tylko dla pań - przygotowywane jest ono z myślą o całej branży nieruchomości.

Wydarzenie podobnie jak w ubiegłym roku zostanie podzielone na dwa dni. Pierwsza część Gali odbędzie się 30 sierpnia 2021, a druga dzień później – 31 sierpnia, w ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie. Podział na dwa dni spowodowany jest Gala przygotowana zostanie z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Podczas I części wydarzenia (30.08) zostaną wyłonione Laureatki w kategoriach:

Architecture, Design & Work Place, Asset & Property Management, Commercial Sales & Leasing, Green Building & Sustainability, Legal Advisory Services, Tax & Accounting Services, Best Team, Pro-women Company, Personality of the Year

Natomiast drugiego dnia (31.08) nagrodzone zostaną Panie startujące w kategoriach: 

Banking & Finance, Business Development, Facility Management, HR & Employer Branding, Innovation & Technology, Marketing & PR, Project Management, Residential Sales, Top Woman in Real Estate – online voting.

Jak co roku podczas gali wpieramy fundację, w tym roku będzie to fundacja Dla Transplantacji, którą współtworzą jedni z najlepszy polskich kardiochirurgów i transplantologów. Fundacja została założona w roku 2016 przez transplantologia i kardiochirurga, dr n. med. Zygmunta Kalicińskiego. Dr Kaliciński w działalność Fundacji zaangażował znanych i cenionych, również na arenie międzynarodowej, polskich kardiochirurgów i transplantologów. Celem statutowym Fundacji jest budowanie pragmatycznej świadomości społecznej oraz wszelkie działania wpływające na poprawę jakości i dostępności transplantacji narządów w Polsce. Fundacja oprócz zbiórki pieniężnej #12GodzinDlaŻycia prowadzi również akcję świadomościową – #ZostawSerceNaZiemi. 

Zapraszamy do zakupu biletów na Galę!
Liczba biletów, z uwagi na ograniczenia związane z liczbą osób na wydarzeniach, w tym roku jest bardzo limitowana.
Link do zakupu biletów i opisu wydarzenia: https://www.topwoman.pl/events/gala-top-woman-in-real-estate/

O Top Woman

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa, to jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, który wyróżnia kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. W tym roku uczestniczki startowały w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony został najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów. Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybrało po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych, podczas uroczystej Gali planowanej na 30 oraz 31 sierpnia 2021 zostaną wyłonione Laureatki w każdej z nich.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę