Forum Techniki Świetlnej LUMENtech

Data dodania: 23.09.2020 | Aktualizacja: 28.10.2020, 10:25:52

W ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Forum Techniki Świetlnej LUMENtech na listopad 2021 roku.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie wydarzeń z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby Forum w nowym terminie zostało zorganizowane profesjonalnie i spełniło oczekiwania wszystkich uczestników.

Dalsze informacje na temat wydarzenia będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.


Zaplanowane na przyszły rok Forum również zostanie zorganizowane przy współpracy naszego Partnera jakim jest Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego "Pol-lighting".

Podczas Forum:

LUMENtech współtworzą znakomici specjaliści, dzięki którym wydarzenie będzie zorganizowane na wysokim poziomie.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.lumenexpo.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę