DYPLOM ROKU 2015 – DYSKWALIFIKACJA

Data dodania: 18.03.2015 | Aktualizacja: 18.03.2015, 00:00:00

W związku z naruszeniem przez zgłaszającego – Panią Sylwię Węsierską zapisów § 3 pkt. 2 Regulaminu konkursu  - praca zostaje zdyskwalifikowana.

Naruszenie zapisów Regulaminu nastąpiło ze względu na zgłoszenie pracy do konkursu w trybie indywidualnym pomimo, że praca była rozpatrywana przez Komisję Kwalifikacyjną, o czym poinformowano organizatorów konkursu w mailu 14.03.2015.

Informacja ta nie wpłynęła z Komisji Kwalifikacyjnej, uczelni, ani Oddziału SARP (mail  podpisany „dyplomaci WA PG”).

Uczelnie oraz oddziały powiadamiane były  o trybie zgłoszeń indywidualnych, m.in. po to,  żeby wykluczyć tego typu przypadki. Jeśli praca była rozpatrywana, tylko uczelnie lub oddziały mają możliwość zareagowania na tego typu sytuacje poprzez poinformowanie organizatorów konkursu. 

W dniu 18 marca br. otrzymaliśmy pismo z Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, w którym potwierdzono, że praca p. Sylwii Węsierskiej wraz z 25 innymi, była rozpatrywana i nie znalazła się w grupie prac wytypowanych do kolejnego etapu, tym samym nie powinna być rozpatrywana przez Sąd Konkursowy.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę