Doroczna Polsko-Niemiecka Nagroda Integracyjna BDA-SARP im. Waltera Henna

Data dodania: 16.03.2011 | Aktualizacja: 16.03.2011, 00:00:00

Konkurs na Doroczną Polsko-Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP im. Waltera Henna organizowany wspólnie przez Bund Deutscher Architekten BDA i Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP odbędzie się w tym roku w Warszawie, w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP przy ul. Foksal 2 w dniach 13-16 maja. Wręczenie Nagrody odbędzie się 16 maja 2011 r.

Celem Nagrody jest promocja współpracy i integracji środowiskowej młodych architektów Niemiec i Polski poprzez współzawodnictwo i dyskusję, oraz wystawy na temat architektury, a także wspieranie wzajemnych kontaktów poprzez upowszechnianie efektów działań twórczych.

Nagroda przyznawana jest za najlepszy projekt dyplomowy magisterski, którego autor uzyskał w roku poprzednim stopień magistra inżyniera architektury, a którego przedmiotem jest środowisko pracy w przyszłości.

Nagroda ma formę stypendium naukowo-badawczego lub postać praktyki projektowej w wybranym kraju.

Podstawą ubiegania się o nominację krajową do Nagrody w Polsce jest projekt dyplomowy magisterski zakwalifikowany przez Komisję Kwalifikacyjną powołaną przez właściwe Zarządy Oddziałów SARP w porozumieniu z Radami Wydziałów (Instytutów) Architektury, lub samodzielnie zgłoszony przez autorów i promotorów prac.

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę