Doroczna Polsko-Niemiecka Nagroda Integracyjna BDA - SARP im. Waltera Henna

Data dodania: 31.03.2009 | Aktualizacja: 31.03.2009, 00:00:00

Doroczna Polsko-Niemiecka Nagroda Integracyjna BDA - SARP im. Waltera Henna

Zaproszenie do Udziału

Doroczna Polsko-Niemiecka Nagroda Integracyjna BDA - SARP im. Waltera Henna organizowana wspólnie przez Bund Deutscher Architekten BDA i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, pod patronatem Federalnego Ministra Transportu, Budownictwa i Rozwoju Miast oraz Polskiego Ministra Infrastruktury.

Celem NAGRODY jest promocja współpracy i integracji środowiskowej młodych architektów Niemiec i Polski poprzez współzawodnictwo i dyskusję na temat architektury oraz dzięki  upowszechnieniu efektów działań twórczych i wspieranie wzajemnych kontaktów.

Nagroda dla absolwenta kierunku Architektura wyższych uczelni w Polsce i w Niemczech przyznana zostanie pracy dyplomowej, której przedmiotem jest projekt dotyczący środowiska pracy w przyszłości świadczący o innowacyjnych pomysłach i wyjątkowo twórczych uzdolnieniach autora. 

Podstawą ubiegania się o nominację krajową do Nagrody w Polsce jest projekt dyplomowy magisterski, zakwalifikowany przez Komisję Kwalifikacyjną powoływaną przez właściwe Zarządy Oddziałów SARP w porozumieniu z Radami Wydziałów (Instytutów) Architektury. lub samodzielnie zgłoszony przez autorów lub promotorów prac.

Warsztaty projektowe i prezentacje prac dyplomowych w których wezmą udział zakwalifikowani absolwenci odbędą się w dniach  8 -11 maja br.  w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich ul. Foksal 2, 00-950 Warszawa.
Wręczenie Nagrody odbędzie się w dniu 11 maja br. (poniedziałek) - dokładna godzina zostanie ogłoszona.
Prace należy zgłaszać  do Zarządu Głównego SARP ul. Foksal 2 00-950 Warszawa tel/fax. 0 22 827 62 60 ( Bożena Drygas), e-mail sarp@sarp.org.pl do dnia 21  kwietnia br.  
W załączeniu regulamin Nagrody.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę