Dom Architekta SARP w Kazimierzu Dolnym

Data dodania: 11.05.2020 | Aktualizacja: 11.05.2020, 16:32:23

Stowarzyszenie Architektów Polskich pragnie poinformować, że od 8 maja br. został otwarty dla Gości Dom Architekta SARP w Kazimierzu Dolnym.

W związku epidemią koronawirusa a trosce o bezpieczeństwo gości zostały przygotowane i wdrożone odpowiednie procedury.

W Domu Architekta SARP mogą przebywać tylko osoby będące zameldowanymi Gośćmi a w strefie wejścia zlokalizowana jest informacja o maksymalnej ilości osób mogących przebywać na terenie. W tej części obiektu znajdują się żele do dezynfekcji rąk, wraz z instrukcją wykonania skutecznej dezynfekcji rąk.

W Domu Architekta przeprowadzana jest dokładna i regularna dezynfekcja holi, korytarzy oraz toalet ogólnodostępnych. Dokonywane jest przy użyciu atestowanych środków i narzędzi. Prowadzona jest regularna dezynfekcja miejsc szczególnie narażonych na dotyk, takich jak klamki, blaty recepcji, stoliki w strefach ogólnych, poręcze schodów itp.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa gości i pracowników, wprowadzony został system rotacyjny udostępnianych pokoi, polegający na poniższych zasadach:

Dla Gości Domu Architekta SARP śniadania są indywidualnie przygotowywane i dostarczane przez Kelnera do pokoju, w ramach usługi „na wynos”, na tej zasadzie wprowadzono także możliwość zamawiania innych posiłków. Dzięki temu będzie można wybrać z menu z a’la carte, dania i zamówić je do pokoju.

Wszyscy pracownicy Domu Architekta w Kazimierzu Dolnym dokonują samooceny stanu zdrowia przed pojawieniem się w pracy zgodnie z http://www.pacjent.gov.pl/koronawirus/sprawdz-objawy.
Serdecznie zapraszamy!
http://domarchitektasarp.pl/


Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę