BUDMA 2004

Data dodania: 14.01.2004 | Aktualizacja: 14.01.2004, 00:00:00

BUDMA od lat cieszy się ogromną popularnością wśród wystawców i zwiedzających. Są to największe targi budowlane Europy Środkowo-Wschodniej. W roku 2004 swoją najnowszą ofertę przedstawi około tysiąc wystawców i firm reprezentowanych z blisko 30 państw; targowe ekspozycje przygotowane zostaną na powierzchni blisko 40 tysięcy metrów kwadratowych Zarówno pod względem liczby wystawiających się firm, jak i powierzchni ekspozycji, BUDMA 2004 porównywalna jest z targami sprzed roku.
Do przyjazdu na targi i zapoznania się z ofertą tegorocznych wystawców zaproszono liczną grupę fachowców. Dla producentów, dystrybutorów, dostawców, a także końcowych użytkowników targi będą okazją nie tylko do zaprezentowania i poznania najnowszych materiałów i technologii, ale także do bezpośredniego porównania dostępnych na rynku ofert oraz dokonania optymalnych wyborów.

W porównaniu z poprzednią edycją, tematyka targów poszerzona została o produkty związane z wyposażeniem łazienek. BUDMA 2004 obejmuje więc następujące grupy towarowe: materiały budowlane, chemia budowlana, izolacje, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe, elementy mocujące, elektronarzędzia, szkło, systemy profili, okna, osłony, drzwi, okucia, bramy, komunikacja wewnętrzna, płytki ceramiczne, łazienka, a także oprogramowanie oraz usługi i doradztwo budowlane.

Razem z BUDMĄ, odbędą się także targi BUMASZ, które gromadzą wystawców oferujących maszyny i urządzenia budowlane, szalunki i rusztowania, dźwigi i urządzenia transportowe, maszyny i sprzęt do robót ziemnych i budowy dróg, narzędzia budowlane.
Pokrewna tematyka obu imprez sprawia, że oferta, którą w styczniu 2004 przedstawią uczestniczące w tych targach firmy, będzie miała kompleksowy charakter.

Ponadto zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami firm uczestniczących w targach SECUREX. Ich oferta to m.in. mechaniczne i elektroniczne systemy zabezpieczeń, kontrola dostępu i nadzoru, systemy antynapadowe i antywłamaniowe, elektroniczne systemy zarządzania budynkiem, ochrona informacji i danych, usługi w zakresie ochrony i nadzoru.

e-mail: budma@mtp.pl
www: http://www.budma.pl/

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę