BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów

Data dodania: 10.05.2023 | Aktualizacja: 10.05.2023, 15:48:06

Stowarzyszenie Architektów Polskich zaprasza do udziału w badaniu: „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów”

Szanowni Państwo, 

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY Sp. z o. o., prowadzi badanie na temat wykorzystania metodyki BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM w pracach projektowych.

W związku z tym, iż jednym ze statutowych celów działań naszej organizacji jest wysoki poziom umiejętności architekta, Stowarzyszenie Architektów Polskich podjęło decyzję o objęciu niniejszego badania Patronatem Honorowym. Jesteśmy przekonani, iż jego wyniki przedstawią Państwu obecny stan wdrożenia metodyki BIM w Polsce i co za tym idzie pomoże w codziennej pracy, a także w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z Państwa działalnością.

Ankieta skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności podejmują działania projektowe.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut. 

Wszyscy, którzy wypełnią ankietę będą mogli otrzymać raport z badania na tydzień przed jego oficjalną publikacją.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu:
https://bimally.pl/bim-i-narzedzia-cyfrowe-wsrod-architektow-i-projektantow

Partnerami badania są: Stowarzyszenie Architektów Polskich (Patronat Honorowy), Izba Projektowania Budowlanego, buildingSMART Polska, BIM MeetUP Polska, Polski Klaster Budowlany, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także partnerzy medialni: Architektura i Biznes, trendybudowlane.pl oraz termomodernizacja.pl.

 

Udostępnij na:

REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kone Norlys Polflam Renson Schueco Wiśniowski
Powrót na górę