Akademia Małego Architekta

Data dodania: 30.08.2012 | Aktualizacja: 30.08.2012, 00:00:00

Akademia Małego Architekta rusza z kolejną serią warsztatów dla najmłodszych!
Zapisy do grup już od 28 sierpnia!

Będzie INTERDYSCYPLINARNIE! Przyglądając się zagadnieniom takim jak RYTM, AKCENT, SKALA czy KOMPOZYCJA zastanowimy się co wspólnego może mieć architektura z muzyką oraz z innymi dziedzinami sztuki.

Porozmawiamy o tym czym jest KOLOR, KSZTAŁT i FAKTURA oraz wykonamy wiele ciekawych ekserymentów. Wybudujemy modele domów i innych ciekawych konstrukcji.

Działamy zgodnie z planem i wypracowaną metodą: pomysł - projekt - realizacja!
Akademia Małego Architekta to oparta na metodzie warsztatowej „szkoła” architektury dla dzieci.
Spotkania odbywają się regularnie, co tydzień, w Centrum Łowicka w Warszawie.

Każdy miesiąc w AMA jest zamkniętym tematycznie cyklem zajęć, ale można do nas dołączyć w każdym momencie. Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 - 10 lat.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz.15:30-17:00 (grupa początkująca, wiek 6+) i 17:30-19:00 (grupa zaawansowana wiek 8+).

Warsztaty AMA kierują uwage dzieci na świat naturalny i zabudowany - zapraszają do dialogu z naturą, architekturą oraz innymi dziećmi. Wspólna zabawa w projektowanie i budowanie uczy pracy w grupie i wyrażania własnego zdania. Rozwija zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętnośc logicznego myślenia. Warsztaty prowadzą architekci, pedagodzy oraz zaproszeni goście.

Więcej na: www.akademiama.blogspot.com

zapisy i informacje o warsztatach:
Centrum Łowicka - ul. Łowicka 21, 02-502 Warszawa
telefonicznie" +48 22 845 50 62 oraz mailowo: dorota.katner@lowicka.pl

*W tytule maila proszę napisać: “AMA -WRZESIEŃ " w treści: proszę podać grupę (początkująca / zaawansowana), imię, nazwisko, wiek dziecka oraz kontakt telefoniczny.

Liczba miejsc ograniczona!

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę