Program na rzecz rozwoju budownictwa sportowego w Polsce

Data dodania: 06.03.2005 | Aktualizacja: 06.03.2005, 00:00:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminariach i konsultacjach poświęconych inwestycjom sportowym i rekreacyjnym w Polsce, organizowanych przez "Kalejdoskop Budowlany" i realizowanych w ramach PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU BUDOWNICTWA SPORTOWEGO W POLSCE pod patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Sportu Wiesława Wilczyńskiego, Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Piotra Nurowskiego oraz Prezesa Stowarzyszenia Architektów Polskich Ryszarda Jurkowskiego.

W 2005 roku ramach PROGRAMU NA RZECZ ROZWOJU BUDOWNICTWA SPORTOWEGO W POLSCE zostaną realizowane następujące przedsięwzięcia, do uczestnictwa w których Państwa zapraszamy:

Udział w seminariach jest dla uczestników bezpłatny, z wyjątkiem spotkania w Spale, które wiąże się z zakwaterowaniem.

Służymy Państwu pomocą ze strony ekspertów ds. inwestycji sportowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Pomogą oni Państwu zrealizować Państwa przedsięwzięcia z sukcesem.

Wszyscy uczestnicy otrzymują bezpłatnie "Kalejdoskop Budowlany" i "SPORT PLUS".

PROGRAM ma charakter akcji społecznej, której celem jest wzrost świadomości i wiedzy niezbędnej w realizacji inwestycji sportowych w Polsce, a w konsekwencji pomoc w podejmowaniu przez inwestorów właściwych decyzji o budowie i modernizacji obiektów sportowych.

Z wyrazami szacunku
Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna “Kalejdoskopu Budowlanego”

Więcej informacji: Wioletta Domeradzka, 022/ 853 06 88, domeradzka@kalejbud.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Wiśniowski

Bolix

Partnerzy SARP:
Bolix BP2 Budimex Equitone ESS Audio Jaga Kluś Kone Norlys Polflam Renson Renson Schueco Semmelrock Tarasola Wienerberger Wiśniowski
Powrót na górę